Tropico
3.1 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Tropico to nie tylko kolejna strategia dla Androida, to doskonały symulator oparty na strategii, którą można nawet nazwać piaskownicą, ponieważ tutaj twoje możliwości są praktycznie nieograniczone. Budowanie miasta, ekonomia, budowanie relacji z sąsiadami i wiele, wiele więcej!


Grę przygotowaliśmy w studio Feral Interactive, które jest znane raczej ograniczonemu kręgowi graczy, ponieważ wszystkie projekty przygotowane przez studio dla Androida są opłacone. W tej chwili są tylko trzy, dwie części ROME: Total War i nasz nowy produkt. Od razu warto zauważyć, że kosztuje miejsce (dla Androida) pieniądze, prawie 14 USD! Szczerze mówiąc, trudno jest znaleźć projekt droższy, ale gra jest tego warta, ponadto takie projekty muszą być wspierane, ponieważ w ten sposób możesz zapewnić wygląd projektów najwyższej jakości dla Androida, a nie pływać w oceanie bezpłatnych projektów o wątpliwej jakości.

Nawiasem mówiąc, seria gier ROME: Total War przy nieco niższym koszcie zebrała ponad 15 tysięcy pobrań, co nie jest złym wynikiem dla płatnego projektu. Co więcej, po zakupie gry nie zobaczysz reklamy i nikt nie poprosi Cię o zakup przynajmniej czegoś innego, więc w pewnym sensie można zrozumieć cenę.


Natychmiast warto mówić o wciąż istniejących niedociągnięciach. Oczywiście pierwszym czynnikiem „zapory” będzie cena przypisana do gry. Ponadto nie można powiedzieć, że gra została opracowana na platformę mobilną. Oczywiście praca była gigantyczna, ale w rzeczywistości jest to port z komputerem PC, który łączy w sobie wszystko, co najlepsze z ostatnich części serii gier, które były dostępne na PC i X-boxie w 2014 roku ... Możesz powiedzieć kilka wymagań słowa - są wysokie, ponieważ gra jest na dużą skalę i bardzo piękna, ale tak to działa.


Niemniej jednak - powrót do samej gry i możliwości, które jest ona gotowa zaoferować. W tej historii wcielasz się w rolę dyktatora (przywódcy, jeśli chcesz) malowniczej tropikalnej wyspy, którą należy rozwinąć w każdy możliwy sposób. Oprócz rozwoju musisz zabezpieczyć reputację, która może być zarówno pozytywna, jak i negatywna, wszystko zależy od ciebie. Buduj budynki, rozwijaj gospodarkę, twórz prawa ... to tylko mała lista dostępnych opcji.


Funkcje gry Tropico na Androida:

  • Gra jest płatna i kosztuje prawie 14 USD
  • Gra ma wysokie wymagania systemowe, gwarantuje latanie tylko na flagowcach
  • Piękna grafika, nietypowa dla tego gatunku
  • Wygodne zarządzanie, które działało na platformie mobilnej
  • Brak reklam i zakupów w grze
  • Polityka i przywództwo na wiele różnych sposobów
  • Budowa miasta i zarządzanie gospodarcze
  • Gra jest dostępna w 7 różnych językach

Podsumowując: pisaliśmy wcześniej i powtórzymy jeszcze raz, musisz zapłacić za wszystkie dobre rzeczy, a gra Tropico jest tego żywym dowodem. Fani gatunku - zapoznaj się, nie ma nic więcej do dodania.


Reklama

Tropico dla LG V34

Ocena:

(5)
3.13★ 62.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/13 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |