Łowca sztafet
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Relic Hunter to fajna gra zręcznościowa z pikselami, w której musisz zbadać loch, wykopać nowe korytarze w poszukiwaniu cennych relikwii, unikać przeszkód i obudzić mumie.

Gracz kontroluje człowieka, którego pasją jest wydobywanie starożytnych skarbów faraonów. Postać w arsenale ma tylko łopatę, wystarczy znaleźć mapy terytoriów i kopać w kierunkach wskazanych przez przodków. Po drodze często poruszają się pułapki ze specjalną grzechotką. Można je usłyszeć z daleka, nawet za kamiennymi ścianami, więc bohater jest zawsze ostrzegany i nie natknie się nagle na mechaniczne zagrożenie.

W przypadku mumii i różnych potworów jest to o wiele trudniejsze: śpią spokojnie, dopóki nie dotrze do nich osoba porwana przez wykopaliska. Przebudzone stworzenia, które chcą ukarać niszczyciela wielowiekowych snów, zaczynają na niego polować. Kiedy zbliżysz się zbyt blisko, musisz użyć łopaty w alternatywny sposób, bezlitośnie pokonując wroga. Deweloper szlachetnie przewidział możliwość ulepszenia łopaty (ten czynnik będzie również przydatny przy realizacji głównych zadań).

Poszukiwaniu cennych przedmiotów towarzyszą znaczne trudności: jeśli nie ma niezbędnego klucza do znalezionej skrzyni, jej wartość dla postaci staje się wątpliwa. Ale kiedy monety lub drogie kamienie wpadają do skarbonki, wynik uzasadnia wszystkie trudności, które trzeba było przejść.

Charakterystyczne cechy gry Relic Hunter:

  • zanurzenie w katakumbach;
  • poszukiwanie skarbów i mapy lochów;
  • pułapki i złe mumie;
  • użycie łopaty jako broni przeciwko wrogom;
  • ulepszyć łopaty.

Ładna grafika pikselowa przyciąga dobre wspomnienia ze starych arkad, a klasyczna mechanika rozgrywki dodaje uroku. Fabuła przygód daje nowość, sprawia, że ​​inaczej patrzysz na główne cele. Przeszkody i nagle obudzone mumie zwiększają dynamikę, sprawiają, że poruszasz się bardziej aktywnie. Lekka melodia poza ekranem rozwesela, a różne skarby i kamienie szlachetne motywują, budzą chęć głębszego kopania, szukają więcej. Deweloper odpowiednio ulepszył kultowy projekt gry o koparce. Postaraj się dotrzeć do najcenniejszych znalezisk!


Reklama

Pobierz Łowca sztafet 1.2.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.2.0 (24)
Data umieszczenia 2019-09-17 18:22
rozmiar 36.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/14 10:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |