Swing Rider!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Swing Rider to ekscytujący konkurs spadkowy, w którym miłośnicy sportów ekstremalnych przelatują nad megamiastami, trzymając się mocnych lin. Przejdź dystans szybciej niż reszta!

Platforma z pięcioma odważnymi sportowcami jest zawieszona na latającym helikopterze. Każdy chwyta linę i skacze do przodu, uwalnia obiekt pomocniczy do swobodnego lotu, a następnie znów chwyta, aby się zamachnąć. Ustawiony dystans należy ukończyć jak najszybciej. Najlepiej, jeśli musisz zająć pierwsze miejsce, ale najważniejsze jest, aby nie dotrzeć do mety na końcu, aby kolejna runda nie rozpoczęła się bez Ciebie. W sumie będą cztery rundy, liczba rywali spadnie liniowo, ta ostatnia pokazuje, który z dwóch najsilniejszych jest wart wygranej. W trakcie tego procesu nie trzeba zbliżać się zbytnio do podłoża, upadek oznacza również, że wyścig automatycznie spada z wyścigu w powietrzu.

Możesz niezależnie wybrać wygląd z dostępnych opcji. Większość to młodzi ludzie, ale jest też biznesmen w garniturze i krawacie. Jest też wąsaty policjant, któremu udało się założyć czapkę i okulary przeciwsłoneczne.

Zawody odbywają się w różnych lokalizacjach, ale wszędzie trzeba szybować po drodze. Jeśli natkniesz się na metropolię, wokół będą wysokie budynki, a od dołu będą ciągłe korki i powolny ruch samochodów. Kiedy rywalizacja odbywa się nad autostradą poza miastem, jest znacznie mniej samochodów, ładne krajobrazy, lasy.

Charakterystyczne cechy gry Swing Rider:

  • kilka postaci do wyboru;
  • sztuczki i rozpiętości w pierścieniach;
  • wysokie ryzyko upadku;
  • interesująca fizyka;
  • różne lokalizacje.

Uczestnicy akcji pojawiają się pod flagami różnych krajów świata, okazuje się światowa bitwa między pająkami. Skalę wydarzenia dodaje wiele dronów, które nie przeszkadzają bohaterom, ale często wpadają w pole widzenia, jakby strzelali z zawodów, aby transmitować wydarzenia online. Intuicyjne sterowanie pomaga szybciej zaangażować się w tę akcję. Projekt graficzny nie jest zbyt szczegółowy, być może ze względu na brak elementów rozpraszających uwagę. Zdobądź dawkę adrenaliny, zdobywając pierwsze miejsce w tabeli!


Reklama

Pobierz Swing Rider! 1.15 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- optimization
informacje ogólne
wersja 1.15 (85)
Data umieszczenia 2020-10-25 16:31
rozmiar 34.31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Semeevs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/14 12:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |