Rajd lochów
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Raid Dungeon to ciekawa osoba, która przeżyła, w której musisz zebrać drużynę, aby wspólnie walczyć z chodzącymi trupami, włóczyć się po okolicy i pragnąć zaszkodzić każdemu, kogo spotka.

Bohater wędruje przez ruiny pozostawione po globalnym kataklizmie. Fabuła jest typowa: nieznane wydarzenie odwróciło ludzi potworów, tylko nielicznym udało się przeżyć. Teraz, aby przetrwać, konieczne jest połączenie sił w walce z wrogiem zombie. Martwi wędrują tłumy po terytoriach, muszą walczyć i jednocześnie szukać ludzi, którzy mogą udzielić wsparcia. Jeśli komuś uda się go znaleźć / zobaczyć i dotrzeć do niego, wielkość zespołu natychmiast wzrasta o jedną osobę. Ta osoba ma wiele fajnych umiejętności odpychania umarłych. A możliwość ulepszenia arsenału sprzętu i broni daje pewność w walce z kolejną falą bezdusznych szkieletów.

Gracz kontroluje głównego bohatera, widzi swoich kolegów i niewielką część lokacji. Oprócz bezpośredniej konfrontacji z antagonistą, musi on studiować terytoria (jedyny sposób na powiększenie drużyny), szukać zasobów i kompetentnie dzielić się nimi w drużynie. Głównym zadaniem pozostaje przetrwanie lidera. Jeśli część armii zginie, nie zatrzymuj się i nie pogarszaj sytuacji, lepiej szybko poszukać zastępcy, dopóki stworzenia zombie nie otoczą małego oddziału, który chce przetrwać w nierównej bitwie.

Charakterystyczne cechy gry Raid Dungeon:

  • osoby, które przeżyły z unikalnymi zdolnościami;
  • ulepsz sprzęt, broń;
  • widok z góry;
  • rozwój bojowników;
  • tryby ręczne i automatyczne.

Rozgrywkę wyróżnia silna dynamika tego, co się dzieje, nie można przeznaczyć nawet sekund na odpoczynek. Ogromni i prawie nieśmiertelni bossowie sprawiają, że misja jest niezwykle trudna. Jeśli chcesz się trochę zrelaksować - skorzystaj z trybu automatycznego, w którym oddział ostro walczy z przeciwnikami, a dowódca stoi na uboczu. Jest to ważne tylko w trakcie bitwy, aby poprowadzić drużynę do przodu, zbadać cechy terytoriów i znaleźć nowych ludzi, totem gracza musi niezależnie. Zbieraj utalentowanych wojowników i usuwaj ruiny zarażonych straszliwym wirusem!


Reklama

Pobierz Rajd lochów 1.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
There is only one thing you have to do, survive in this last day.
informacje ogólne
wersja 1.2 (5)
Data umieszczenia 2019-09-15 16:26
rozmiar 92.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/16 10:24
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |