Hit Run - Super Running Game
0 (0)

Hit Run - Super Running Game

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Hit Run - Super Running Game to projekt o zapalonych miłośnikach parkour, którzy ścigają się do mety, zbierają monety i zastawiają pułapki dla rywali.

Postać postanowiła wziąć udział w żywym konkursie dla fanów parkour. Sam bieg, skakanie i pokonywanie przeszkód jest nudne, ale tutaj jest wyścig z oryginalnymi przeszkodami i trzema przeciwnikami. Fani ekstremalnej rozrywki nie wystarczą tylko na torze z linią mety, potrzebujesz miejsca na ujawnienie talentów i odrobinę energii. Tutaj, oprócz głównych przeszkód, pojawiają się nieoczekiwane trudności: w trakcie ruchu zawodnicy rzucają młotem i wykonują inne brudne sztuczki na bohatera i innych. Totem gracza może również używać tak okrutnych metod radzenia sobie z osobami w pobliżu. Jeśli musisz zbliżyć się do biegających przed siebie, możesz zmienić się w śnieżkę, włączyć przyspieszenie lub na chwilę stać się niepokonanym.

Charakterystyczne cechy gry Hit Run:

  • wyścigi krótkoterminowe;
  • rzucanie młotem, inne manipulacje w celu wyeliminowania rywali;
  • dodatkowe umiejętności (na przykład przyspieszenie);
  • różne lokalizacje;
  • szczegółowe instrukcje / wskazówki.

Lokalizacje platformówek są zaskakujące: różne pory dnia, horyzonty, krajobrazy. Od czasu do czasu musisz biegać po fabrykach i kamieniołomach z dziwnym sprzętem, natknąć się na niebezpieczne gadżety i poprowadzić prąd przez siebie. Wyścig trwa nie dłużej niż dwie minuty, więc nie musisz tracić czasu na długie biegi ani zrozumieć zawiłości fabuły. Rozgrywka gwarantuje dynamikę wydarzeń, adrenalinę i przypływ emocji, a stoper w górnym rogu pokaże, że wszystkie powyższe emocje można naładować w 120 sekund.

Cztery z nich będą musiały biec, każdy może postawić oryginalny bandwagon na drugim i niezależnie wybrać sposób pokonania określonego odcinka ścieżki. Jeden decyduje się biec prosto, drugi wskakuje na wzgórze, jakby spadł na niebo. Każdy może zbierać monety / bonusy, wiele z nich wylewa się na autostradę. Po przejściu rundy uczestnicy widzą stół z wynikami biegaczy. Udowodnij, że zasługujesz na pierwsze miejsce w tabeli!


Reklama

Pobierz Hit Run - Super Running Game 1.2 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2019-09-17 18:22
rozmiar 46.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje centuryhkst na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/17 12:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |