Zachód chwały
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra West of Glory to kolorowa strategia, w której szeryf próbuje przywrócić porządek na terytoriach, na których nagle zapanował chaos i bezprawie. Mieszkańcy miast tracą nadzieję na zbawienie.

Historia rozpoczęła się eksperymentem naukowym, który zamienił zamożne ziemie w pozbawione twarzy ruiny. Eksperymentator zmarł podczas badań, ale pozostawił po sobie mechanicznych złoczyńców kierowanych przez parowego Cyborga. Gracz kontroluje dzielnego szeryfa, który planuje zmienić bieg wydarzeń, przywrócić chwałę na tych ziemiach i rozpocząć nową erę. W przeciwieństwie do złoczyńców, może wezwać dziesiątki legendarnych postaci, aby pomóc, a także nawiązać kontakty z innymi szeryfami. Razem planowanie ataku na zamek w Cyborgu jest o wiele bardziej produktywne.

Trenuj żołnierzy, szukaj innowacyjnych opcji broni, aby zastraszyć wrogów. Eksterminacja przestępców powinna być przeprowadzana nawet podczas rozwoju terytoriów, aby zapewnić ludziom spokojny pobyt i ułatwić proces wydobywania nowych materiałów do budowy.

Wieści o pozytywnej reputacji miasta są natychmiast rozproszone. Rozpuszczalni ludzie przyjeżdżają tutaj, aby dokonywać różnych zakupów. W poszukiwaniu komfortowych warunków mieszkaniowych i pracy żołnierze i badacze próbują się przenieść; sprawni fizycznie ludzie zawsze będą darem dla gospodarki. Pamiętaj tylko, że w pobliżu innych miast ich szeryf może być wrogi, a nawet z zazdrości wybrać miasto rozwinięte. Miej oko na potencjalnego przeciwnika, aby zapobiec C-dur. Jeśli jesteś członkiem Sojuszu, spróbuj zwiększyć swój dobytek i przejąć coś, co wcześniej do ciebie nie należało.

Charakterystyczne cechy gry West of Glory:

  • walka o żyzną ziemię;
  • bandyci i żelazne potwory;
  • odkrycie unikalnych technologii;
  • ochrona ludności;
  • rozwój miast.

Strategia przyciąga pełną akcji historią o miastach Dzikiego Zachodu. Domieszka fikcji i aktywnego postępu technologicznego pozwala się pogubić w czasie i rozpocząć grę poza czasem. Ładna grafika sprawia, że ​​chcesz dłużej pozostawać w atmosferze rozgrywki. Wyniki wojownik między miastami może radykalnie zmienić historię, jeśli jesteś gotowy wziąć udział w takich zmianach - zacznij!


Reklama

Pobierz Zachód chwały 1.2.104 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimized game experience during multiplayer battles.
informacje ogólne
wersja 1.2.104 (8)
Data umieszczenia 2019-09-17 18:20
rozmiar 97.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/18 10:18
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |