Punkowe farmy
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Farm Punks to pełnoprawna gra akcji na Androida, która została zbudowana w oparciu o typowy „farmowy” format, w którym nadal będziesz uprawiać owoce i warzywa, zwracając przy tym minimalną uwagę.

I przygotowałeś grę w Noodlecake Studios Inc, słyszałeś o nich? Jeśli z jakiegoś powodu nie, to są to autorzy popularnych projektów takich jak Alto's Adventure, Super Stickman Golf i dziesiątki innych, z których wiele, nawiasem mówiąc, jest opłacanych. Nie dotyczy to jednak naszych wiadomości, jest całkowicie darmowy z typowym formatem monetyzacji w postaci możliwości zakupu niektórych elementów gry lub boosterów + okresowa interakcja z reklamą, co jest dziś bardzo typowe.


Gra zaczyna się jak najbardziej zwyczajna farma, ale nie martw się na tym etapie, ponieważ do uprawy roślin potrzeba minimum wysiłku i ogólnie rzecz biorąc, w tej grze jest to formalność. Naszym głównym zadaniem jest opracowanie produktu końcowego i jego dostawa. Pierwszy parametr można wdrożyć, umożliwiając przetworzenie części uprawy, zgodnie z którą uzyskamy zasoby niezbędne do rozwoju. Drugi parametr to ta sama akcja, z którą będziemy musieli poradzić sobie przez większość czasu. Istota tego, co się dzieje, sprowadza się do pewnego rodzaju biegacza, w którym musisz unikać dotykania ziemi i kolizji z przeszkodami, które psują warunkowe owoce, nie kupujesz połamanych jabłek? Ten format pozwala rozrzedzić to, co się dzieje, i łatwo odwrócić uwagę od nudnego życia na wsi, nie pozwalając się na nim skoncentrować.


Funkcje gry Farm Punks na Androida:

  • Fajna rozgrywka łącząca farmę i akcję
  • Duży wybór lokalizacji i poziomów
  • Ładna i niezwykła szata graficzna
  • Intuicyjne i łatwe w obsłudze elementy sterujące

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Są zakupy, ale możesz bez nich

Podsumowując: gra Farm Punks nie opiera się na innym „arcydziele”, z którego studio będzie dumne przez wiele lat, jednak gra ta służy raczej jako zwykły zabójca czasu dla wszystkich graczy, którzy oczekują czegoś niezwykłego i pozytywnego.


Reklama

Pobierz Punkowe farmy 2.01.01 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.01.01 (200152)
Data umieszczenia 2020-07-30 00:17
rozmiar 79.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/19 10:49
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |