Wyspy Bloop
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bloop Islands to kolejny projekt znanego nam studia Bloop Games, który nasi czytelnicy mogli poznać dzięki takim grom jak Snail Ride i Coco Crab. Wcześniejsze projekty nie stały się bardzo popularne, ale to nie powstrzymuje deweloperów, nadal zwiększają głośność, zdobywając coraz więcej odbiorców, które obejmują przede wszystkim dzieci, grafikę, aktorstwo głosowe i animację natychmiast ją rozdają;)


W tym przypadku starali się dopasować grę do formatu układanki, co ogólnie okazało się sukcesem, ponieważ bezmyślna gra nie zadziała. Jednak niewielka dbałość i zrozumienie mechaniki tego, co się dzieje, pomoże poradzić sobie z każdym zadaniem i uniknąć wszystkich przeszkód. Gra jest podzielona na poziomy, z których każdy jest rodzajem labiryntu, który osobiście powoduje, że odnosimy się do projektu Tomb of the Mask, ponieważ mają one identyczną mechanikę, ale jeśli nasza nowość jest dla dzieci, to Tomb of the Mask to pikselowy hardcore fanów, którzy, nawiasem mówiąc, zgromadzili ponad 100 milionów ... Programiści najwyraźniej nie wyznaczyli takich celów, ale na pewno nie odmówią;)

Wracając do mechaniki: masz pod kontrolą pomarańczową piłkę z oczami, która wydaje dźwięk podczas każdego ruchu, ale może poruszać się w płaszczyźnie poziomej lub pionowej, a ruch zatrzymuje się tylko na krawędzi płaszczyzny. W oparciu o tę konkretną funkcję będziesz musiał przejść przez poziomy, które niestety wciąż są dość mało, a dokładniej - 50 elementów.


Funkcje gry Bloop Islands na Androida:

  • Prosta i przejrzysta grafika, spodoba się dzieciom
  • Głos, który dzieci też pokochają
  • Równowaga złożoności jest prawidłowa - gra stanie się nieco trudniejsza, ale z pewnością nie spowoduje prawdziwych problemów
  • Zarządzanie jest elementarne, co jest logiczne

Wady gry:

  • Są reklamy, ale za kilka dolarów możesz je na stałe wyłączyć, a inne zakupy tutaj nie powinny
  • 50 poziomów według współczesnych standardów nie wystarczy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jedna lub dwie próby ukończenia są wystarczające

Konkluzja: tutaj musisz zrozumieć, że gra Bloop Islands jest dla dzieci, dorośli najprawdopodobniej nie będą dla niej interesujący, ale dzieci są ogromną publicznością i gra ma wszelkie szanse na sukces, szczególnie jeśli programiści poświęcą na nią trochę więcej wysiłku, naprawiając błędy i dodając poziomy .


Reklama

Pobierz Wyspy Bloop 1.0.2 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (8)
Data umieszczenia 2019-09-23 13:24
rozmiar 13.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Bloop Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/20 10:45
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |