Meridian 157: Prolog
0 (0)

Meridian 157: Prolog

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Meridian 157: Prologue to całkowicie darmowy projekt bez reklam, w którym zostaniesz poproszony o przyjęcie roli odważnego detektywa, który postanowił zbadać anomalię pogodową na 157. południku. Niestety, w prawdziwym życiu nie ma z tym żadnych specjalnych wydarzeń, więc wszystko, co jest dostępne na fabule, stanie się ucieleśnieniem wyobraźni autorów, ale od razu zauważmy, że mają z tym kompletny porządek.

Grę przygotowaliśmy w studio NovaSoft Interactive, o którym zarówno my, jak i nasi czytelnicy nic nie słyszeliśmy, ponieważ jest to ich pierwszy projekt. Niemniej jednak warto poczekać przynajmniej na kontynuację, ponieważ ta gra, jak sama nazwa wskazuje, jest tylko wstępem do głównych wydarzeń, które nie są jeszcze dostępne. Trudno powiedzieć, czy kontynuacja zostanie zapłacona, czy będą reklamy czy zakupy, ale ta wersja jest dystrybuowana bezpłatnie, bez reklam i zakupów, co jest bardzo przyjemne i bardzo przemyślane z punktu widzenia znajomości, ponieważ tutaj mamy podwójną sytuację, poznając zarówno grę, jak i dzięki kreatywności studia jako całości!


Fabuła gry była interesująca i pokręcona, oczywiście w pełnym formacie można ją ocenić tylko po otrzymaniu kontynuacji, która nie jest jeszcze dostępna i nie ujawnimy żadnych specjalnych szczegółów. Powiemy tylko, że twój bohater jest detektywem, który z jakiegoś powodu bada anomalie pogodowe, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej historia pójdzie ścieżką „Trójkąta Bermudzkiego” i podobnych miejsc, które są obfite na naszej planecie. Obecna jest doskonała grafika, różnorodne łamigłówki i inne atrybuty gatunku, jedynym ograniczeniem, które może wpłynąć na wielu graczy, jest skromna lokalizacja, która obecnie obejmuje tylko 2 języki - angielski i francuski.


Funkcje gry Meridian 157: Prologue dla Androida:

  • Fajna grafika, przerażające lokalizacje i niezapomniana atmosfera
  • Duża liczba puzzli dla każdego
  • Ścieżka dźwiękowa zasługuje na szczególną uwagę i pochwałę
  • Bez reklam, bez zakupów, możesz pobrać za darmo!

Wady gry:

  • To dopiero początek, poczucie spełnienia, którego nie dostaniesz
  • Tylko dwa języki - angielski, francuski

Konkluzja: Meridian 157: Prolog to świetna opcja na spędzenie wieczoru lub nawet dwóch, szczególnie jeśli nie masz wątpliwości co do bariery językowej, którą może napotkać ogromna liczba potencjalnych użytkowników;)


Reklama

Meridian 157: Prolog dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/20 12:49
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |