Zombie zombie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zchool of Zombies to fajny biegacz, w którym musisz dogonić drobiazg, który zmienił całą szkołę w chodzącego trupa. Surowica musi być wzięta i zapobiec katastrofie.

Zdolny do nauki, ale nieśmiały i nieśmiały George był często obrażany przez kolegów w szkole. Postanowił zemścić się na przestępcach, był zaangażowany w tworzenie surowicy ze szkodliwym wpływem na jednostki. Ale początkujący naukowiec nie obliczył siły działania substancji i przypadkowo zamienił wszystkich obecnych w szkole w zombie. Wirus nie zainfekował tylko samego faceta i trzech innych uczniów szkół średnich. W panice niefortunny chemik postanowił wlać niefortunny płyn do kanalizacji miejskiej, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się dziwnego wirusa.

Uczeń nie wiedział, że interakcja leku z wodą doprowadzi do natychmiastowej infekcji całego miasta. Strach uniemożliwił analizę sytuacji. Gracz wybiera jednego z trzech uczniów liceum i wyrusza w pogoń za młodym naukowcem. Po drodze będziesz musiał spotkać się z pracownikami szkoły i uczniami zombie wcześniej. Niektóre stworzenia zachowują się spokojnie, inne są aktywne i atakują. Na walki jest mało czasu, musisz ostro kopnąć przeciwników w łopatki. Biegacz z przodu zauważa pościg, dodaje prędkości. Ma dobre intencje, niebezpieczną substancję w kolbie i całkowite niezrozumienie możliwych konsekwencji.

Charakterystyczne cechy gry Zchool of Zombies:

  • wybór trzech znaków;
  • zbieranie ciasteczek i bonusów;
  • niszczenie zombie za pomocą jednego kliknięcia;
  • różne przeszkody i przeszkody;
  • częsta zmiana lokalizacji.

Biegacz z prostą fabułą pozwala odpocząć i dobrze się bawić przy zapalającej melodii lektora. Po drodze bohater zbiera ciasteczka dosłownie wiszące w powietrzu. Pościg rozpoczyna się w szkolnym korytarzu, gdzie musisz przeskoczyć nad szkolnymi ławkami, krzesłami i innymi przedmiotami, a także chodzącymi trupami. Te ostatnie nie różnią się nadmierną agresywnością, łatwo sobie z nimi poradzić, zarządzanie odbywa się intuicyjnie. Różne klasy, stadion szkolny i inne pobliskie terytoria będą musiały być badane w trakcie biegania. Jeśli natkniesz się na przeszkodę lub spowolnisz reakcję na spotkanie z zombie, historia i pościg zaczną się od nowa. Spróbuj przejechać maksymalną odległość!


Reklama

Pobierz Zombie zombie 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (4)
Data umieszczenia 2019-09-23 13:24
rozmiar 40.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/21 10:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |