Red Crow Mysteries: Legion
0 (0)

Red Crow Mysteries: Legion

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Red Crow Mysteries: Legion to tajemnicza gra logiczna, w której musisz szukać obiektów, rozwiązywać zadania logiczne i znaleźć wyjście z impasu w celu ratowania ludzi.

Populacja planety znów jest zagrożona wyginięciem. Istnieje podejrzenie, że gracz kontrolowany przez dziewczynę jest Wybranym, zdolnym do wyeliminowania bitwy zła i dobra, która jest niebezpieczna dla wszystkich. Zmierzone życie młodej damy zostało dramatycznie zmienione przez wiadomość od jej zmarłej matki. Mówił o narzuceniu wysokiego autorytetu, a także o potrzebie powstrzymania diabła. Wiadomość nie zawierała żadnych szczegółów, konieczne będzie znalezienie odpowiedzi na pytania, które pojawiły się niezależnie. Matka co jakiś czas wydaje się powtarzać wcześniej dostarczone informacje, jednak nie należy oczekiwać od niej nowych dowodów.

Jasne określenie lokalnych celów i rozsądne podpowiedzi tekstowe pomagają skoncentrować się na wykonywaniu określonych zadań, rozwiązywaniu zagadek w celu otwarcia wielu drzwi. Historia podzielona jest na kilka rozdziałów z pięknymi lokalizacjami, twórcy projektu zadbali o różnorodność i dodali zapału do standardowych łamigłówek. Stopień trudności zadań jest wskazywany przy wyborze trybu. Możesz zacząć od łatwego, po zdobyciu doświadczenia, przejść do środka. Guru przełączają się na najtrudniejszą opcję i próbują rozwiązywać niezwykłe łamigłówki.

Charakterystyczne cechy gry Red Crow Mysteries: Legion:

  • ponad 70 zadań dotyczących znajdowania elementów;
  • kilka trybów trudności rozgrywki;
  • mini-gry do testowania logiki i pomysłowości;
  • atmosfera ryzyka, częste poczucie beznadziejności;
  • testy na śmiałków

Z niedociągnięć warto zauważyć obecność płatnych treści, darmowa wersja jest ograniczona i służy raczej do przeglądu. Fabuła jest przewidywalna, niezbyt spójna w strukturze. Dziewczyna często musi rozwiązywać problemy bez poznawania szczegółów swojego powołania i globalnej misji. Jednak same zadania są starannie przemyślane, uzależniająca jest wysoka jakość grafiki, wysoki poziom szczegółowości i mistyczna atmosfera. Miłośnikom poszukiwania obiektów na pewno spodoba się otoczenie stworzone przez twórców. Odkryj główne sekrety Czerwonego Kruka!


Reklama

Pobierz Red Crow Mysteries: Legion 1.4.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Initial re-release.
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (1401)
Data umieszczenia 2019-09-23 13:24
rozmiar 10.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/21 12:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |