Aniołki Charliego: gra
0 (0)

Aniołki Charliego: gra

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Charlie's Angels: The Game to wciągająca gra akcji o przygodach bohaterek słynnego filmu. Aby ukończyć misje, będziesz musiał dużo biegać, zabijać bandytów, zbierać monety i robić sztuczki.

Te szpiedzy są przyzwyczajeni do niebezpiecznej pracy, ryzyko nie zmusi ich do porzucenia celu oczyszczenia miasta z gangów. Gracz wybiera jedną z piękności, aby zacząć iść w kierunku śmiertelnych przygód. Ryzykowna praca ma swoje zalety: z listy dostępnych bonusów oczy się rozszerzają. Monety i biżuteria zapewniają dostęp do ulepszeń, pozwalają poprawić kondycję fizyczną, zdobyć niezwykłe umiejętności. Droga sprawia, że ​​poruszasz się do przodu, eliminujesz złoczyńców bez dodatkowych przystanków. Korzyści z pojawienia się następnego wroga gracza są uprzedzane, jest on otoczony czerwonym kółkiem, aby uprościć misję.

Wskazówki tekstowe regularnie informują o tym, ilu złoczyńców trzeba jeszcze znaleźć i zabić, jakie dodatkowe misje będą musiały zostać ukończone w najbliższej przyszłości. Przeszkody zmuszają cię do wykonywania niezwykłych ruchów, doskonalenia umiejętności wykonywania sztuczek. Musisz biec prosto, ale nie tylko wzdłuż drogi. Podczas następnego skoku możesz znaleźć się na dachu budynku i dalej tam się poruszać. Potrzebna jest silna koncentracja, aby nie trafić w kolejną przeszkodę. Jest tak wiele akrobatyki, że skakanie na balkon w pobliskim domu i powrót na asfaltową drogę staje się proste i powszechne.

Charakterystyczne cechy gry Aniołki Charliego:

  • dość dynamiczna rozgrywka;
  • różnorodne bonusy (nawet ruch helikopterem);
  • wybór postaci i broni;
  • skakanie, okrywanie i inne manewry;
  • poprawa fizycznego kształtu bohaterki.

Udana mieszanka biegacza i strzelanki sprawia, że ​​projekt jest popularny wśród fanów różnych gatunków. Ogromna liczba fanów bohaterek słynnego filmu determinuje duże zainteresowanie projektem. Lekka fabuła i przejrzyste zadania pozwalają skupić się na aktywnej rozgrywce, w której decyzje muszą być podejmowane co sekundę. Szybka reakcja i pomysłowość pomogą ci przejść długą drogę, ustanowić nowe rekordy. Bezwzględnie uratuj miasto przed elementami przestępczymi, aby chronić zwykłą ludność i ukończyć misję!


Reklama

Aniołki Charliego: gra dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/22 12:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |