Świat w ogniu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra World on Fire to typowa strategia wojskowa na Androida, w której musisz rekrutować żołnierzy, budować bazę, chronić terytoria i rozszerzać domenę.

Po potyczkach na dużą skalę między różnymi narodami planeta stała się ponura. Późniejszy upadek meteorytu pogorszył sytuację, łupieżcy szybko skorzystali z tego, co zostało. Krwawe konflikty trwały na pustych ziemiach. Totem gracza tworzy jego armię, przywraca zniszczoną bazę i wkracza do bitwy. Zamierza przywrócić życie na niewielkiej części ziemi, a następnie zwiększyć rozmiary terytoriów w posiadłości.

Aby walczyć z wrogimi jednostkami, potrzebujesz ultranowoczesnej broni, która jest tworzona za pomocą rozwoju obcych. Wróg jest dziwaczny i przebiegły, stosowanie standardowych metod w celu udowodnienia wyższości nad nim jest trudne. W Internecie można tworzyć sojusze z innymi użytkownikami, łączyć siły, aby przywrócić porządek w otrzymanych witrynach. Konieczne jest regularne ulepszanie bazy - najbardziej chronionego i niezawodnego miejsca na schronienie, relaks i trening. Ponadto będziesz musiał poszukać nowych zasobów, przestudiować obszerne mapy, zaplanować rozwój posiadłości i populacji na niej.

Kiedy sytuacja ulegnie znacznej poprawie, na pewno będzie tłum ludzi, którzy chcą przywłaszczyć sobie ten zamożny region. Konieczna będzie ścisła obrona, aby nieproszeni goście obniżyli swoje ambicje. Jeśli jest wystarczająco dużo sił i technologii, możesz sam zostać najeźdźcą i rywalizować o otoczenie, które lubisz.

Charakterystyczne cechy gry World on Fire:

  • budowa i ulepszenie bazy wojskowej;
  • wykorzystanie technologii obcych;
  • wiele rodzajów broni;
  • różne wojska w poddaniu;
  • walka z prawdziwymi przeciwnikami na terytorium.

Rozgrywka cieszy się wielozadaniowością, możliwością radykalnej zmiany sytuacji i samodzielnym budowaniem fabuły. Łączenie się z graczami lub walka z nimi daje emocje trudne do zdobycia podczas interakcji ze sztuczną inteligencją. Deweloper zadbał o przyzwoitą oprawę graficzną, powoduje chęć przywrócenia porządku w chaotycznej atmosferze. Nie ma prostych celów, potrzebujesz logiki, strategii i intencji, aby stać się uczestnikiem długiej historii z nieoczekiwanymi zmianami. Ludzie czekają na pomoc i porządek, zabierz się do pracy, jeśli jesteś pewny swoich umiejętności!


Reklama

Pobierz Świat w ogniu 1.2.31 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimized some of the operating experience for popular events.
informacje ogólne
wersja 1.2.31 (1131)
Data umieszczenia 2020-05-22 07:32
rozmiar 39.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/23 12:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |