Surfer Dune
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dune Surfer to ciekawa gra zręcznościowa, w której surfer jeździ przez pustynne wydmy. Musisz narysować krzywe, aby przesunąć postać do przodu i ominąć różne przeszkody.

Gracz kontroluje małą postać, która jest wyrównywana do pełnej wysokości w trakcie przesuwania się po narysowanej linii i zamienia się w piłkę podczas lotu z jednego segmentu koloru do drugiego. Nie można długo latać w kształcie kuli, dlatego ciągle potrzebne są nowe zakręty. Czasami właściwe jest również utworzenie idealnej linii prostej, umieszczonej pod kątem, jeśli tylko sztuczka z przejściem nie byłaby ostatnia w bieżącej odległości.

Im szybciej uda ci się przedostać, tym bezpieczniejsza staje się przygoda. Jeśli bohaterowi trudno jest przeskoczyć do następnej fali, upada i uderza coś białego. Takie starcia prowadzą do śmierci i konieczności rozpoczęcia historii od nowa. Jeśli przeszkoda pojawi się powyżej, spróbuj ją obejść ostrożnie, utwórz segment, który pomoże bohaterowi ruszyć do przodu bez dotykania niepotrzebnych przedmiotów. Głównym zadaniem jest dotarcie do mety bez szwanku i zebranie gwiazdek, aby podkreślić swój sukces.

Charakterystyczne cechy gry Dune Surfer:

  • rysowanie dowolnych linii;
  • głazy, rekiny, strzały i inne przeszkody;
  • zakaz dotykania białych elementów;
  • zależność prędkości od kształtu linii;
  • zbieranie gwiazd.

Krótkoterminowe poziomy gry i wyścigi na krótkich dystansach sprawiają, że arkada jest doskonałym zabójcą czasu. Prosta grafika i fajny widok fizyki pozwalają szybko się do tego przyzwyczaić. Zabawna muzyka jest odpowiedzialna za nastrój i motywację do nowych gwiazd i zwycięstw. Różnorodne przeszkody wymuszają za każdym razem zmianę podejścia do tworzenia krzywych. Linie wpływają na prędkość, kierunek: możesz wpaść w zaspę lub wzbić się do nieba, aby przejść do następnego segmentu odniesienia). Twórca stworzył wiele lokalizacji, pełnych jasnych kolorów, zachęcając użytkowników z podziwem do wykonywania skomplikowanych manewrów. Spróbuj pokonać niebezpieczeństwa za pierwszym razem!


Reklama

Pobierz Surfer Dune 1.2.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bugs fixes for undisturbed hours of fun
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (124)
Data umieszczenia 2021-02-06 21:58
rozmiar 46.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/24 10:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |