Zabawa Royale
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Fun Royale to kolorowa gra akcji, w której zwierzęta biorą udział w bitwach, eksplorują lokalizacje, odkrywają nowe wyspy. Postacie wyglądają stylowo i używają niezwykłej broni.

Wyspa ma 10 drużyn po 3 postacie. Każde zwierzę kontrolowane jest przez prawdziwego gracza, rozgrywka rozpoczyna się, gdy można znaleźć 30 użytkowników online. Totemy mają te same cele - pokonać trio przeciwnika w walce w zwarciu i sprawić, by ich drużyna przetrwała jako ostatnia. Czas jest krótki: bitwa trwa nie dłużej niż 5 minut. Aby koordynować z kolegami, istnieje czat, który pomaga działać razem i rozwijać zwycięską taktykę.

Znaczną część czasu będzie trzeba spędzić na poszukiwaniu broni i elementów wyposażenia. Te rzeczy pozwalają ci brać udział w przygotowanych i chronionych bitwach. Zakres narzędzi do pokonania przeciwników jest imponującą różnorodnością. Możesz użyć bomb, mieczy, strzał do łuku, pułapek dla dużych zwierząt. Ci, którzy chcą spojrzeć na bitwę, mogą skutecznie przymierzyć stylowe akcesoria, wybrać kapelusz, kręcone okulary przeciwsłoneczne od słońca, fajne buty, a nawet zbroję stylizowaną na średniowieczną.

Charakterystyczne cechy gry Fun Royale:

  • tryb wielu użytkowników;
  • zespoły trzech bohaterów;
  • szeroki zakres broni;
  • niebezpieczeństwo zbliżającej się burzy;
  • Szukaj ważnych przedmiotów.

Niezliczone lokalizacje, czasem drużyny mają szczęście z otwarciem nowych wysp. Bitwy tutaj są ściśle powiązane z badaniami; podczas badania terytoriów możesz natknąć się na oddział wroga. Następnie musisz pilnie zgromadzić siłę i wziąć udział w walce. Wydarzenia odbywają się w różnych warunkach klimatycznych. Istnieją terytoria ośnieżonych gór, gorących pustyń, lasów. Ważne jest, aby uważać na burzę, może zepsuć nawet najpiękniejszą bitwę. Małe zwierzęta, ładna grafika i łatwa fabuła sprawiają, że arkada jest atrakcyjna dla fanów niezwykłych przygód, a interakcja z prawdziwymi przeciwnikami pozwala szczegółowo przemyśleć plan możliwych działań. Drużyna czeka na trzeciego bohatera!


Reklama

Zabawa Royale dla LG V34

Wszystkie aplikacje Dirtybit na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/25 12:27
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |