Trail boss BMX
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Trail Boss BMX to fajny wyścig rowerowy, w którym musisz wykonywać zadania, trenować w realizacji sztuczek i jeździć po malowniczych lokalizacjach, przechodząc ręcznie utworzone poziomy.

Użytkownik kontroluje początkującego rowerzystę z wielkimi celami i pragnieniem ciężkiej pracy, aby je osiągnąć. Początkowym etapom towarzyszą szczegółowe instrukcje. Alternatywnie możesz długo wisieć w powietrzu, aby spróbować zmienić pozycję roweru podczas przeskakiwania przez przeszkody. Nagłe pojawienie się obserwatorów nie powinno być mylące. Jeśli ptak siedzi cicho na podium, gdy w powietrzu wznosi się sportowiec z żelaznym przyjacielem i próbuje nowych manewrów, kontynuuj eksperymenty, pozwól ciekawemu upierzonemu stworzeniu obserwować formację przyszłego lidera rankingu.

Ważne było, aby programista wyeliminował brak skomplikowanych testów. Jest to jedyny sposób na wyjaśnienie wyglądu 360 zadań na 40 poziomach. Kierunki rozwoju umiejętności masowych, najważniejsze jest pozostanie przy życiu po eksperymentach. W specjalnej tabeli wyświetlane są wskaźniki innych prawdziwych graczy, aby wywołać poczucie konkurencji, wzmocnić motywację. Sam rower można dostosowywać i modyfikować, tworząc najwygodniejszy rower dla konkretnej osoby.

Charakterystyczne cechy gry Trail Boss BMX:

  • 360 zadań wyzwanie;
  • sztuczki zagrażające życiu;
  • trudne trasy z przeszkodami;
  • dostosowanie zewnętrznych parametrów transportu;
  • tablica wyników.

Poziomy trójwymiarowe są podziwiane dopiero po uświadomieniu sobie, że są wykonane ręcznie. Zdecydowanie zaleca się, aby nie powtarzać manewrów wyuczonych podczas gry na żywo. Wysokiej jakości rozgrywka, przyjazny dla użytkownika interfejs i liczne opcje łączenia trików sprawiają, że nawet zawodowi jeźdźcy długo się denerwują. Przyciąga ekstremalną atmosferę, pozwala na odmierzenie odpoczynku w tle. Jeśli jesteś gotowy na ryzykowną jazdę i zostać liderem światowych rankingów - witaj w świecie niebezpiecznych, ekscytujących przejażdżek rowerowych!


Reklama

Trail boss BMX dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/26 10:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |