Powstanie magów
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Rise of Mages to żywa strategia, w której musisz budować instalacje wojskowe, wybierać żołnierzy i wysyłać ich na pole bitwy, aby zniszczyć wieże wroga.

W ramach projektu powstały dwa walczące obozy. Pierwszy składa się z gnomów, ludzi i elfów, którzy stworzyli społeczność lub królestwo. Druga strona jest reprezentowana przez demony, orki i żywych trupów. Walczące drużyny mają różne priorytety, odmienne postrzeganie świata. Gracz reprezentuje dowódcę jednej ze stron, jego główne zadania to budowa / umocnienie wież swojego królestwa oraz tworzenie oddziałów do walki z przeciwnikami, zdobywania i niszczenia struktur innych ludzi. W czasie rzeczywistym drużyną przeciwną zarządza ten sam użytkownik, buduje strategię niszczenia żołnierzy i budynków.

Na początkowych etapach rozdaje się niewiele kart żołnierzy, ale ich odpowiednia kombinacja może przynieść zwycięstwo w poszczególnych bitwach. Po wygranej ujawniają się dodatkowe karty i nowe zasoby, pozwalające budować najsilniejsze wieże, ołtarze, świątynie, a nawet instytucje magii. Aby przyspieszyć pracę, możesz zatrudnić specjalistów z przyjaznych plemion. Budowa to tylko osobny aspekt, główna zaleta zwycięstw w uzyskiwaniu bardziej skutecznych postaci, które uzupełniają standardowe jednostki. Doświadczeni dowódcy mogą używać specjalnych zaklęć, aby zwiększyć siłę żołnierzy.

Funkcje gry Rise of Mages:

  • bitwy taktyczne z prawdziwymi przeciwnikami;
  • kilka rodzajów kart wojowników;
  • wydobycie różnych zasobów;
  • budowa i wzmacnianie budynków;
  • zwiększyć rangę i rozwinąć dostępne opcje.

Rozgrywka jest wyposażona w wygodny interfejs i dobrą grafikę, chociaż nie wyróżnia się wśród tych analogów gatunku pod względem tych parametrów. Zwycięzcy otrzymują skrzynię z cennymi elementami i opcją ulepszania postaci. Ważne jest, aby dokładnie przestudiować cechy przybyszów, określić ich mocne strony i stworzyć armię bohaterów, którzy doskonale się uzupełniają. Gracz musi sformułować strategię, przemyśleć kilka opcji działań taktycznych, aby w zależności od sytuacji móc przełamać obronę pięknym manewrem, zorganizować szybki atak lub obronić posiadanie przy minimalnych stratach. Jeśli chcesz doprowadzić swoje wszechstronne plemię do zwycięstwa - rozpocznij grę!


Reklama

Pobierz Powstanie magów 1.3.1.5894 dla LG V34

Nowości w tej wersji
* Upgrade SDK
* Fixed several known bugs
informacje ogólne
wersja 1.3.1.5894 (5894)
Data umieszczenia 2020-12-01 20:40
rozmiar 81.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Unic Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/27 11:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |