Wycieczka Mario Kart
1.8 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mario Kart Tour to zręcznościowa gra wyścigowa na Androida, w której siedzisz za kierownicą mapy, zwinny, kontrolowany i pod każdym względem zabawny pojazd, a co najważniejsze, wszystko, co się stanie, będzie w świecie Mario!

Grę przygotowaliśmy oczywiście w korporacji Nintendo Co., Ltd., do której cała ta seria była własnością bardzo długo, a częściowo dzięki niej stała się sławna. Nawiasem mówiąc, historia tej serii gier sięga 1992 roku, kiedy pojawiła się po raz pierwszy i sama stała się popularna, co pozwoliło na kontynuację. W rezultacie gry zostały wydane do 2014 roku, w sumie 13 sztuk, niektóre razem z Namco, niektóre bez pomocy i dopiero teraz ta legenda dotarła do Androida. Oczywiście, gra została ponownie stworzona, aby zapewnić maksymalny komfort graczom, co się opłaciło, w chwili, gdy gra została pobrana przez ponad 5 milionów użytkowników, recenzje są w większości pozytywne, więc powinieneś poczekać, aby kontynuować;)


Z naszej strony zwracamy uwagę na kluczowe funkcje i mówimy o tym, co nam się nie podobało w formacie mobilnym, w porównaniu z jego poprzednikami.


Cechy gry Mario Kart Tour na Androida:

  • Szlaki układane w prawdziwych miastach, znasz własne, jeśli był na liście?
  • Dużo zabawy i bardzo proste sterowanie, co może być lepszego?
  • Duży wybór bonusów, które pomogą Ci wygrać
  • Statystyki z liderami, w których musisz spróbować zająć najwyższe pozycje
  • Zbierz wszystkie odznaki i inne akcesoria
  • Kilka trybów gry, zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już opanowali
  • Gra jest darmowa, co jest typowe dla Androida, ale nadal!

Jeśli chodzi o pozostałe punkty, od razu warto zauważyć obecność reklamy oraz dość przebiegły i przemyślany system zakupów gier, który dorośli zawodnicy mogą łatwo zignorować, ale oczywiście nie dzieci, na których ten projekt przede wszystkim się koncentruje. Ponadto gra będzie wymagać stałego dostępu do Internetu, ponieważ prawie wszystko tutaj jest związane z ocenami, tabelami graczy i innymi interakcjami z nimi.


Podsumowując: Mario Kart Tour jest kontynuacją legendarnej serii i nawet ze względu na obecność kilku nieznajomych chwil na platformach mobilnych, warto zrobić zniżkę i zaakceptować grę taką, jaka jest. Tak czy inaczej, jest to bardzo uzależniająca rasa w słynnym wszechświecie i ze słynnymi postaciami!


Reklama

Pobierz Wycieczka Mario Kart 2.8.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji

・Made preparations for the new Kart Pro event, which challenges players to achieve consecutive multiplayer wins.
・Made preparations for a system that rewards players depending on the total of their highest scores across all cups in a tour.
・In landscape mode, players can now play with steering controls on the right side of the screen and item controls on the left.
・Added photo filters for auto mode.
informacje ogólne
wersja 2.8.0 (174047501)
Data umieszczenia 2021-02-27 00:17
rozmiar 73.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.83★ 36.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/28 12:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |