Crazy Kick!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Crazy Kick to fajna gra zręcznościowa w piłce nożnej, w której musisz poprowadzić piłkę, by uderzyć ją w bramkę przeciwnika. Szybko i pięknie omiń przeszkody i sportowców, którzy są na twojej drodze.

Gracz próbuje siebie jako strzelca i musi strzelić gole dla drużyny przeciwnej. Na początku widok pierwszoosobowy i brak asystentów lub wsparcia są nieco mylące, ale ten konkretny format dodaje jeszcze emocji. Wytrawna i strategia pomoże przechytrzyć przeciwników, sprawiając wrażenie podstępnego manewru. Nowe poziomy zwiększają złożoność, na płaskiej powierzchni znajdują się pudła, nierówności, doły i inne problemy. Należy ich ostrożnie unikać zgodnie z wysokim tempem ruchu. Piękne oszustwa dodają punktów do skarbonki, zwiększają ocenę.

Koncentrując się na stałych przeszkodach, musisz także podążać za przedstawicielami obcych drużyn, stale starają się ukraść piłkę, zmienić jej kierunek, a nawet wybić ją z boiska. Jeśli taka prowokacja się powiedzie, sytuacja musi zostać ponownie uruchomiona.

Każde pole warunkowe jest ogrodzone i może mieć dowolny kształt. Prostokątne platformy wydawały się twórcom nudnym zjawiskiem, więc strefa gry może mieć ogrodzenia z zygzakami i po prostu zakrzywione linie bez narożników. Lokalizacje zaskakują również różnorodnością projektów, zwykłe areny sportowe są zastępowane przez plaże, dachy wieżowców, środowisko miejskie z drogami i sklepami w pobliżu.

Charakterystyczne cechy gry Crazy Kick:

  • sztuczki, sprytne ruchy, aby oszukać wroga;
  • różnorodne przeszkody w bramie;
  • nietypowe lokalizacje (plaże, wysokie dachy itp.);
  • punkty za szybkość i przejrzystość zadania;
  • Przejdź do następnego poziomu po golu.

Timekiller jest zbyt prosty jak na status symulatora, ale jest interesujący i łatwy do nauczenia dla wszystkich kategorii wiekowych. Łatwa kontrola i przyjemna muzyka z basem natychmiast urzekają, ułatwiają dostosowanie się do niecodziennej rozgrywki. Ciesz się piłką nożną, mistrzowsko zdobądź piłkę z taką prędkością, że nawet bramkarz nie ma czasu, aby zrozumieć, co się dzieje!


Reklama

Pobierz Crazy Kick! 1.7.15 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- bugfixes & improvements
informacje ogólne
wersja 1.7.15 (1600010715)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:08
rozmiar 69.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/29 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |