Kiełbasa narciarska
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Sausage Ski to zimowa gra akcji, w której odważna kiełbasa jeździ na zaśnieżonym stoku na deskorolce, łapie bonusy, omija przeszkody i spotyka wszystkie żywe stworzenia.

Urocza sportowa kiełbasa przygodowa (lub kiełbasa, jak chcesz) rozpoczyna swoją podróż pod kontrolą gracza. Zadanie wydaje się proste w pierwszych minutach: łatwo jest ominąć przeszkody, nie ma niebezpieczeństwa zderzenia się z nimi (tylko upadek i kilka sekund na obejście, kontynuacja na drodze). Pingwiny można w ogóle kopać, jeśli nie można było ich ominąć. Ale jest mnóstwo monet, truskawek, skrzyń i innych bonusów.

Co więcej, sytuacja się eskaluje: nie obiecywali ciągłego śniegu, można spaść pod deszcz meteorów na zdewastowanej czerwonej powierzchni (być może jest to teleportacja na inną planetę). Przeszkody stają się bardziej niebezpieczne, możesz natknąć się na śmiercionośne noże, wpaść pod kamień młyński strasznie brzęczącego mechanizmu, mieląc absolutnie wszystko. Przechodząc przez takie piekło, powrócisz do swoich ulubionych gór przy dobrej pogodzie, ale nawet tam jazda będzie wiązała się z większym ryzykiem. Będziesz musiał przyzwyczaić się do radykalnej zmiany sytuacji, po pewnym czasie lokacja ponownie przerodzi się w kumulację niebezpieczeństw, takie epizody staną się osobliwymi poziomami, które zastąpią typowych bossów.

Funkcje gry Sausage Ski:

  • losowy zestaw przeszkód;
  • monety i inne premie;
  • dodatkowe funkcje z wybranych pozycji;
  • skoki i sztuczki;
  • ściganie wrogów.

Zbyt silne uderzenia, upadki i inne siły wyższe prowadzą do śmierci kiełbasy, na co wskazuje anioł pojawiający się na ekranie. Po ponownym uruchomieniu warunki w losowej kolejności zmieniają się, inne przeszkody i zachęty zwiększają różnorodność, wykluczają monotonię w sportowej przygodzie. Oprócz nadchodzących niebezpieczeństw powinieneś bać się zbliżającego się od tyłu potwora. Łapie i zabija kiełbasę, jeśli odległość jest zbyt mała.

Łatwa kontrola, możliwość regulacji prędkości i robienia sztuczek pozwalają szybko poczuć się komfortowo w pasażu. Lekka muzyka, wiele nagród i ulepszeń motywuje do ustanawiania nowych płyt. Pomóż kiełbasce pokonać długi dystans!


Reklama

Pobierz Kiełbasa narciarska 1.0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimized the game
Modified icon
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (7)
Data umieszczenia 2019-09-28 13:33
rozmiar 52.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/29 12:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |