Przywołaj smoki
0 (0)

Przywołaj smoki

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Summon Dragons to wspaniała gra fabularna, w której musisz zbierać smoki, wypuszczać je do bitew, aby udowodnić mistrzostwo w dziedzinie szkolenia.

Gracz zbiera oddział magicznych stworzeń, aby wziąć udział w bitwach przeciwko oddziałom innych trenerów. Początkowo trener ma do dyspozycji tylko jeden gatunek jaszczurek, jeśli przy tak skromnej kolekcji uda im się wygrać w lokalnych bitwach, pojawią się opcje ulepszenia totemu. Później możesz szukać nowych wojowników o unikalnych umiejętnościach i wielkich możliwościach doskonalenia umiejętności. Kolejne zwycięstwa odblokują jeszcze kilka ras mitycznych zwierząt, będzie można wybrać przedstawicieli drużyny do konkretnej bitwy.

Doświadczeni mistrzowie szkolenia przynoszą smoki na słynne areny i rywalizują z kolegami. Opracowano tabelę wyników, która obejmuje użytkowników z najlepszymi wynikami szkolenia. Bitwa nazywa się przygodą, możesz także poszukiwać skarbów, cenne elementy będą przydatne do ulepszania fantastycznych jaszczurek różnych ras. Graczowi towarzyszą mityczne osobistości opowiadające niesamowite historie o wyspie, na której odbywają się wszystkie wydarzenia. Narratorzy wyjaśniają również szczegółowo zasady, opcje działania w określonych okolicznościach.

Charakterystyczne cechy gry Summon Dragons:

  • szkolenie oddziałów;
  • walka z jednostkami innych mistrzów;
  • nagrody za wygrane bitwy;
  • wydobywanie biżuterii w lochach;
  • rozwój, wejście do tabeli liderów.

Skomplikowana fabuła i jasne cele pomagają miłośnikom mitów i zmaganiom z udziałem bajecznych stworzeń odpocząć. Musisz po kolei zaatakować, jakościowy cios znacznie zmniejsza wskaźnik energii wroga, o czym informuje specjalna skala. Różnorodność totemów i ich oryginalne umiejętności pozwalają tworzyć niezwykłe drużyny, wprowadzać zespoły na arenę. Zwycięstwo jest okazją do dumy, każdy wojownik wyraża to uczucie najlepiej, jak potrafi, obraz radości jest nieporównywalny. Dobra grafika, przyjemna melodia, szybkie podpowiedzi i ogólna atmosfera zadowolą fanów tego gatunku. Udowodnij swoją wyższość w szkoleniu smoka!


Reklama

Przywołaj smoki dla LG V34

Wszystkie aplikacje Teng Feng na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/01 09:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |