Royal Dice: Random Defense
0 (0)

Royal Dice: Random Defense

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Royal Dice: Random Defense to niezwykła strategia polegająca na ochronie wieży przed kostkami, ale zgodnie z klasyką gatunku musisz bronić się przed nadciągającymi wrogami. Wzmacniaj strukturę częściej i wydajniej!

Obszar gry jest podzielony na pół: strefa użytkownika jest widoczna w dolnej części, w górnej części wyświetlane są działania wroga. Główna część pola dla każdego składa się z piętnastu komórek, czarne kwadraty z liczbami poruszają się wzdłuż obwodu. Na niektórych komórkach znajdują się kości (zestaw startowy) i przycisk poniżej, aby dodać nową kostkę o dowolnym kolorze i liczbie. Jeśli podłączysz kości tego samego typu - otrzymasz nowy element następnego poziomu. Odcień i liczba nowicjusza są również losowe. Głównym zadaniem jest połączenie kostek w celu wzmocnienia ich obrony. Mecze trwają kilka minut, konieczne jest, aby wytrzymać ten czas i spowodować poważne uszkodzenie drugiej strony.

Ponadto dozwolone jest pompowanie odcieni kości, jednak taka procedura wymaga znacznych zasobów, które mogą być przydatne podczas odpierania ataku. Czarne kwadraty z dużymi liczbami są szczególnie niebezpieczne; działają jak bossowie. Jeśli przynajmniej jeden taki wróg dotrze do linii mety obwodu, użytkownik będzie zmuszony przyznać się do porażki. Fale przeciwników są regularnie wzmacniane, konieczne jest przetestowanie różnych taktyk (i ich kombinacji), aby powstrzymać uporczywych najeźdźców.

Charakterystyczne cechy gry Royal Dice:

  • Skojarzenie elementów tego samego typu;
  • pompowanie odcieni dla dodatkowych zasobów;
  • nieprzerwane ataki przeciwnika;
  • kilka trybów gry;
  • podzielone strefy działania przeciwników.

Gra pozwala na format bitwy PvP i tryb współpracy, w którym obaj opierają się atakowi niezliczonych antagonistów. Minimalistyczna szata graficzna pozwala skoncentrować się na niestandardowym procesie walki. Wojenna melodia dodaje agresywnych nut nastroju, ale samym zdjęciom towarzyszą raczej śmieszne dźwięki. Sprawdź, jak długo możesz powstrzymywać ciągłe ataki, jednocześnie wzmacniając swoją wieżę. Gra obiecuje ekscytujące wyzwania o nieoczekiwanych wynikach dla tych, którzy lubią testować różne taktyki w trakcie bitwy!


Reklama

Pobierz Royal Dice: Random Defense 5.8.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
[Bug Fixed]
1. Fixed the problem that the Gun Dice did not work properly.
2. Fixed the problem that the buff of the Scope Dice was not properly applied in some Dice (Poison, Infect, Crack, Absorb).
informacje ogólne
wersja 5.8.4 (5841)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:41
rozmiar 110.46 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/02 10:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |