Poszukiwacze przygód Królestwa
4.8 (4)

Poszukiwacze przygód Królestwa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Kingdom Adventurers to wciągająca gra strategiczna, w której musisz pokonać potwory, przywrócić królestwo i stworzyć nową cywilizację.

W tej historii kwitnące wcześniej królestwo zostało zaatakowane przez okrutne potwory. Ze względu na słabą armię ochrona ludności i ziemi nie była możliwa, terytoria zostały szybko zdobyte. Minęły wieki, potomkowie rodziny królewskiej postanowili przywrócić sprawiedliwość. Gracz wciela się w rolę królewskiego doradcy. Konieczne jest zebranie armii różnych żołnierzy, wysłanie ich do walki z potworami, które nielegalnie przywłaszczyły sobie dobra innych ludzi. Zbawiciel ma wielkie nadzieje, jego rozkazy są gotowe do spełnienia wojska, czarodziejów i kilku innych postaci. Łącz dostępnych bohaterów, trenuj ich i uwalniaj spójne drużyny do bitew z przerażającymi potworami.

W czasie wolnym od działań wojennych zaleca się angażowanie się w budowę nowych budynków, zamieniając ruiny w spektakularne i wygodne dla mieszkańców miasta. Oprócz głównych budynków przydatne będzie umieszczenie sklepów z bronią, żołnierze z pewnością będą potrzebować umiejętności aktualizacji arsenału. Istnieje również możliwość budowy hoteli, punktów sprzedaży detalicznej z produktami dla domu. Większość ziemi spowita jest zamgloną zasłoną, spróbuj ją rozproszyć, aby rozwinąć więcej terytoriów. Badanie własności również wymaga czasu, uwagi doradcy.

Charakterystyczne cechy gry Kingdom Adventurers:

  • kilka klas wojskowych;
  • eksploracja ziemi;
  • walczy z najeźdźcami potworów;
  • budowa hoteli i sklepów;
  • rozwój miast.

Deweloper przedstawił ciekawe połączenie symulatora z komponentem ekonomicznym i strategią. Gracz sam wybiera proporcje łączenia gatunków, po zakończeniu bitwy możesz zanurzyć się w konstrukcję, a następnie powrócić do pytań armii, gdy istnieje chęć walki. Przyciągają wyraźne wskazówki i dyskretne tło muzyczne, a głęboka fabuła i dialogi dają efekt pełnego zanurzenia w bajecznej atmosferze. Ruiny pod rządami potworów czekają na śmiałka, który odeprze nieproszonych gości i stworzy nową nowoczesną infrastrukturę!


Reklama

Pobierz Poszukiwacze przygód Królestwa 2.1.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Now available in English, Traditional Chinese, Simplified Chinese and Korean!
informacje ogólne
wersja 2.1.5 (215)
Data umieszczenia 2020-12-12 09:19
rozmiar 56.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/02 12:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |