Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash
0 (0)

Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash to imponująca gra akcji, w której musisz eksplorować podziemne terytoria, niszczyć wrogów i brać udział w pojedynkach z bossami.

Bohater wchodzi do lochu, formowany losowo. Głównym zadaniem jest zabicie antagonistów, przedstawicieli różnych światów fantasy. Gobliny, demony, magicy, orki i inne nieprzyjemne osobowości muszą opuścić ten świat. Ale najpierw musisz biegać po znacznej części lochu, aby znaleźć bezcelowo uciekające złe duchy. Równolegle zaleca się dokładne zbadanie lokalizacji, pod nogami mogą znajdować się przydatne przedmioty z arsenału broni. Prawdopodobnie natknie się na dodatkowe umiejętności, aby uzyskać bardziej spektakularne walki.

Po krótkim spacerze postać napotyka kilku wrogów, rzadko idą sami, w większości przypadków wolą poruszać się w grupach. Rozpoczyna się brutalna masakra, bohater musi zastosować najbardziej wyrafinowane techniki walki. Strumienie krwi tworzą duże kałuże, ciemnoczerwone plamy przecinają oko między szarymi odcieniami lochu.

Pomyślne ukończenie bitwy nie jest powodem do odpoczynku - musisz przejść dalej, kontynuować eksplorację lochu, szukać ulepszonej broni i zdobywać oryginalne umiejętności, jednocześnie podnosząc swoje umiejętności sztuk walki. Po pokonaniu kilku oddziałów demonów i duchów postać spotka się z bossami. Wyróżniają się szczególnym okrucieństwem, siłą i wymiarami nieporównywalnymi z osobą przeciwną. Położenie takiego potwora na łopatkach jest możliwe tylko przy zręczności i nietypowych kombinacjach umiejętności uzyskanych wcześniej.

Charakterystyczne cechy gry Restless Dungeon:

  • niezwykłe umiejętności;
  • ulepszenie broni;
  • widok z góry;
  • losowe generowanie podziemnych lokalizacji;
  • walcz z wielkimi bossami.

RPG-akcja podoba się z intuicyjnymi elementami sterującymi, prostą i przejrzystą fabułą, wydarzeniami o wysokiej aktywności. Przyzwoita szata graficzna uzupełnia szereg zalet projektu. Wśród toporów, mieczy, ostrzy i innej broni o ostrych krawędziach każdy gracz znajdzie najwygodniejsze narzędzie do walki z duchami i innymi goblinami. Jeśli chcesz bronić królestwa samotnie i walczyć z różnymi fantastycznymi bohaterami - dołącz!


Reklama

Pobierz Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash 1.20 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- balance changes
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.20 (42)
Data umieszczenia 2019-10-05 20:25
rozmiar 41.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/04 10:37
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |