Tnij trawę
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Cut Cut Grass to fajny symulator, w którym musisz kosić trawę, łączyć noże, aby uzyskać bardziej profesjonalne podejście i pozostawić idealnie czyste obszary ziemi.

Gęsta i bujna trawa zalała otoczenie, pilnie potrzebny jest ekspert, aby zniszczyć nadmierną roślinność na farmie, w japońskim ogrodzie na Dzikim Zachodzie. Gracz otrzymuje prosty nóż za powolne, ale pewne rozpoczęcie pracy. Dostępne narzędzia są wyświetlane u dołu ekranu. Jeśli zostaną znalezione dwa identyczne obiekty, zaleca się ich połączenie w celu zwiększenia wydajności pracy i uzyskania nowego, bardziej wydajnego ostrza. Aktualizacja noży jest możliwa tylko przez połączenie, dlatego ważne jest, aby stale zwiększać poziom dostępnych narzędzi skrawających.

Dla wygody na ostrzach podano liczbę - wskaźnik stopnia pompowania, co upraszcza analizę sytuacji w celu obliczenia dalszych działań. Wystarczy kilka skojarzeń, aby odblokować kosiarkę i działać w nowym tempie. Konieczne jest również ulepszenie mechanizmów, dlatego należy nadal podłączać noże tego samego typu. Siekiery, maczety, 28 innych typów maszyn i noży będzie do dyspozycji użytkownika. Proces jest całkowicie bezpieczny, nie ma ryzyka obrażeń)

Charakterystyczne cechy gry Cut the Grass:

  • sumowanie identycznych obiektów;
  • ponad 30 kosiarek i elementów tnących;
  • przyjemny motyw tematyczny;
  • zbieranie bonusów podczas czyszczenia pól;
  • zakup nowych noży.

Prosta i wciągająca rozgrywka sprawia, że ​​projekt jest świetnym zabójcą czasu. Pierwotność fabuły rekompensuje trójwymiarowa grafika, ciekawa realizacja animacji. Zmiana lokalizacji wprowadza różnorodność, możliwość wybierania monet i kupowania przedmiotów za znalezione bonusy pozwala budować całe strategie koszenia pól. Gra zajmuje minimum miejsca na smartfonie, pozwala się zrelaksować i nieco oderwać w otoczeniu przyrody od zmartwień metropolii. Ścinaj trawę, gdy pojawia się inspiracja, zostań profesjonalistą w dziedzinie koszenia trawników, spraw, aby ziemia lśniła od braku nawet małych chwastów!


Reklama

Pobierz Tnij trawę 1.6.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.6.3: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.6.3 (16)
Data umieszczenia 2020-05-28 00:29
rozmiar 25.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/05 10:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |