Babcia: Rozdział drugi
4.5 (4)

Babcia: Rozdział drugi

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Babcia: Rozdział drugi to kontynuacja ponurej gry zręcznościowej, w której musisz wydostać się z dziwnego domu, nie przeszkadzając nerwowej babci i głuchoniememu, ale silnemu dziadkowi.


Gracz wchodzi do domu z dużą liczbą drzwi i piwnicą. W tym budynku mieszkają starzy i szaleni krewni bohatera, strasznie nienawidzący gości. Zamiast wskazywać na wydalenie wnuka, emeryci starają się go zabić. Użytkownik musi pomóc bohaterowi wydostać się z niesamowitego budynku w ciągu pięciu dni. Szukając wyjścia, zaleca się milczeć: stara kobieta dobrze słyszy i na pewno przybiegnie do hałasu z kijem w rękach. Jej mąż nie słyszy dobrze, ale zachowuje doskonałą formę fizyczną, może powodować poważne obrażenia i śmiertelnie zranić osobę, która będzie mu przeszkadzać jednym ciosem.

W ciemnym i pustym domu jest niewiele mebli, ale pod wpływem siły wyższej można schować się w szafie lub pod łóżkiem. Zaleca się wcześniejsze sprawdzenie dostępnych miejsc na schronienie, aby zabezpieczyć się na czas. Z racji wieku dziadkowie idą powoli, możesz uciec do następnego pokoju, ukryć się (chyba że spotkasz ich na progu pustego pokoju). W budynku jest wiele pułapek; będziesz musiał regularnie rozwiązywać łamigłówki i szukać niestandardowych opcji manipulacji. Musisz poruszać się po pokojach, zbliżać się do upragnionego wyjścia i działać tak cicho, jak to możliwe, aby kilku emerytów się nie martwiło.

Charakterystyczne cechy gry Babcia: Rozdział drugi:

  • zadania logiczne;
  • Ostry słuch babci;
  • bolesne uderzenia dziadka;
  • umiejętność ukrywania się w szafie;
  • 5 dni na wyjście.

Rozgrywka cieszy się dobrą grafiką związaną ze wszystkimi seriami projektu. Akompaniament dźwiękowy zwiększa napięcie podczas badania miejsca. Udarom towarzyszy omdlenie, które budzi się następnego dnia. Uwzględniono spraye krwi na całym ekranie. Jeśli rana była zbyt silna - plamy krwi będą widoczne nawet po przebudzeniu, oznacza to pogorszenie się bohatera. Miłośnicy spacerowiczów z przerażającym otoczeniem i szukający wyjścia w ponurych pokojach z pewnością ucieszą się z drugiego rozdziału o słynnej starej kobiecie!


Reklama

Pobierz Babcia: Rozdział drugi 1.1.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
*Christmas is over
informacje ogólne
wersja 1.1.9 (16)
Data umieszczenia 2021-01-23 19:50
rozmiar 78.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje DVloper na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/06 10:22
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |