Flippy kopnięcia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Flippy Kicks to fajna gra na co dzień, w której musisz rzucać butami, aby dotarły do ​​niektórych elementów wnętrza. Lądowanie na podłodze jest wysoce niepożądane.

Gracz wchodzi do sklepu z dużym asortymentem butów różnych modeli. Nie będziesz mógł dostać się do przymierzalni, ale będzie można chuligać się, robić buty rozpraszające. Ważne jest, aby nauczyć się celować, aby trafić w konkretny samolot. Może to być półka, szafka, komoda, dowolny ruchomy lub nieruchomy przedmiot o płaskiej poziomej powierzchni. Sklep wykorzystuje styl Lego, więc nie powinieneś być zaskoczony dziwnymi celami, takimi jak głowy niektórych nowożeńców stojących w gablocie.

Każdy poziom oznacza osiągnięcie kilku celów, pokonanie dystansu. W górnym obszarze ekranu wskazuje numer poziomu, liczbę prób wykorzystanych do pokonania bieżącej przeszkody, liczbę nagród otrzymanych w trakcie procesu. Dobre rzuca otwarty dostęp do nowych butów, możesz zebrać kolekcję wszystkich modeli oferowanych przez placówkę. Użytkownik otrzymuje również unikalne umiejętności, możliwość wykonywania sztuczek, aby dotrzeć do stron, które nie są osiągalne za pomocą prostych rzutów.

Jeśli pierwsza próba się nie powiedzie, możesz powtórzyć akcję wiele razy, aż do osiągnięcia wyniku. Ważne jest, aby po locie buty spadły na żądany samolot dokładnie na podeszwę, upadek na bok lub na górną część nie liczy się jako zwycięstwo.

Charakterystyczne cechy gry Flippy Kicks:

  • odblokowywanie wielu rodzajów butów;
  • ponawia próbę nieudanego rzutu;
  • elementy motywacyjne i nagrody;
  • pokonywanie przeszkód w locie;
  • możliwość poinformowania znajomych o sukcesie.

Zręcznościowa cieszy się łatwą kontrolą, ciekawym wdrożeniem fizyki lotu i upadku. Zest dodaje stylowy, fajny projekt graficzny. Różnorodne przeszkody i punkty przyziemienia nieustannie wywołują uśmiech, a umiejętność zbierania wszelkiego rodzaju butów powoduje ewolucję, przechodzenie na wyższe poziomy. Jeśli masz ochotę rzucić się w kapcie, pobierz grę i w pełni zrealizuj swój plan!


Reklama

Pobierz Flippy kopnięcia 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
So you've heard that shoes always land sole down. You wanna test that out? Get ready for the UNIQUE shoe experience. Give your new kicks the love they deserve! Flip em' anyway you want and land them on their sole! Find your true SOLEMATE in Flippy Kicks!

- 3D Kick Flipping Action
- Level Based and Endless Modes!
- Find your Solemate! Collect them all!
informacje ogólne
wersja 1.0 (200009)
Data umieszczenia 2019-10-05 10:26
rozmiar 36.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/06 12:24
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |