Space Gunner: Retro Alien Invader
0 (0)

Space Gunner: Retro Alien Invader

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Space Gunner: Retro Alien Invader to wciągająca strzelanka kosmiczna, w której musisz eksplorować różne planety, niszczyć kosmitów, aby zminimalizować globalne zagrożenia.


W dwudziestym drugim wieku ludzie aktywnie badali przestrzeń kosmiczną i odkryli wiele obcych cywilizacji wrogich ludzkości. Aby uniknąć schwytania Ziemi przez obcych, utworzono specjalną organizację. Jego członkowie mieli dostęp do bardzo nowoczesnej broni i mogli walczyć w kosmosie. Rola jednego z przedstawicieli takiej organizacji należy do gracza. W projekcie pionowym szybko leci w stronę tłumów wrogów. Każdy przeciwnik ma własne zapasy energii, wizualnie możesz monitorować jego osłabienie podczas bitwy.

Nowy poziom - osobna planeta z własnymi odmianami postaci. Niektórzy przeciwnicy po prostu zbliżają się do nich, można ich zastrzelić lub ominąć. Inni rzucają kulami ognia, rakietami i innymi przedmiotami, których należy unikać w odpowiednim czasie. Szefowie ścigają tych, którzy odważą się stanąć im na drodze.

Walka z wielkim potworem obiecuje duże wydatki na energię, marnowanie energii i amunicji, ale po zwycięstwie możesz zebrać całe pole złotych monet i teleportować się do następnej przygody. Mniej pieniędzy przeznacza się na zniszczenie zwykłych wrogów, ale istnieje gwarancja nagrody za pracę. Zarobione pieniądze można wydać na ulepszanie broni, nabywanie zaawansowanych technologicznie urządzeń i ulepszanie zdolności postaci.

Charakterystyczne cechy gry Space Gunner:

  • walczyć z przedstawicielami różnych cywilizacji;
  • ulepszenie postaci;
  • wybór monet i innych bonusów;
  • zakup ulepszonej broni;
  • spotkanie z szefami przed ukończeniem poziomu.

Pikselowa grafika i design w stylu ubiegłego wieku przywołują miłe wspomnienia z pierwszych gier komputerowych. Użytkownik szybko przechodzi poziom próbny, aby poznać zasady zarządzania totemem, po czym rozpoczyna się dynamiczna przygoda, niekończące się walki z przeciwnikami i zestaw wielu bonusów. Krótkie rozdziały gry pozwalają oderwać się od problemów nawet przez kilka minut, a następnie przerwać akcję kosmiczną do następnej dogodnej chwili. Rozpocznij swoją międzygalaktyczną przygodę już teraz!


Reklama

Pobierz Space Gunner: Retro Alien Invader 0.1.12 dla LG V34

Nowości w tej wersji
The game's last release, the game's production team disbanded because of financial exhaustion.
Thank you for playing this game! <3 :">
informacje ogólne
wersja 0.1.12 (112)
Data umieszczenia 2020-09-10 15:34
rozmiar 22.01 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/07 09:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |