Stracony ciecierzyca
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Lost Chickrin to urocza japońska gra logiczna, w której kurczak wędruje przez trudny teren i stara się dotrzeć do upragnionego pióra po wyboistej ścieżce z przeszkodami.

Gracz wchodzi w trójwymiarowy obszar, w którym idzie żółty pierzasty bohater. Musi dotrzeć do celu białym lśniącym piórkiem, ale nie ma bezpośredniej ścieżki do celu. W niektórych miejscach umieszczone są stopnie pomocnicze, na których można wspiąć się na określone piętro układanki lub zejść niżej. Bohater nie umie latać, więc musisz poszukać sposobu na poruszanie się po powierzchni bez ostrych klifów. Dodatkowo są kamienne kostki podobne do kości. Można je przenosić, aby kurczak mógł dotrzeć do odległych punktów lokalizacji. Przesuwając kilka kostek, możesz zbudować pożądaną drogę i doprowadzić totem do głównej nagrody poziomu.

Po rozwiązaniu jednego problemu bohater natychmiast spada na inny, wymagając bardziej oryginalnego podejścia do pomyślnego wyniku. Witrynę ze wzgórzami i zagłębieniami można skręcać i oglądać pod różnymi kątami. Kurczak będzie cierpliwie czekać, aż zostanie skierowany w dowolnym kierunku, a jeśli ruch wydaje się nieudany dla użytkownika, możesz poprosić pisklę o powrót do poprzedniego punktu. Żółta postać postrzega każdy ruch z nieograniczoną radością i podziwem. Dosyć piszczy i macha skrzydłami z wdzięcznością.

Charakterystyczne cechy gry Lost Chickrin:

  • 50 niezwykłych łamigłówek;
  • duże kamienie i inne przeszkody;
  • możliwość zmiany kąta widzenia;
  • spotkania z potworami i innymi wrogami;
  • ruchome kostki, aby zbudować drogę.

Prosta grafika i prosta fabuła pozwalają skoncentrować się na istocie logicznych zagadek. Rosnąca złożoność zadań, przeszkód i różnorodnych zwierząt jako wrogów nie pozwala na stosowanie tego samego rodzaju rozwiązań z poziomu na poziom. Słodka melodia lektora rozluźnia się, brak timera eliminuje pośpiech. Przed grą użytkownik otrzymuje krótkie wprowadzenie do zasad zarządzania ptakami. Jeśli wpadniesz w ślepy zaułek, możesz ponownie rozpocząć przejście tego samego scenariusza. Ci, którzy chcą trenować mózg, muszą koniecznie wypróbować tę łamigłówkę, jest coś do przemyślenia!


Reklama

Pobierz Stracony ciecierzyca 1.15 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.15 (7)
Data umieszczenia 2019-10-07 10:11
rozmiar 44.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/07 11:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |