Hotel Mania
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Hotel Mania to fajna gra zręcznościowa o przenoszeniu klientów pięciopiętrowego hotelu windą. Postacie spieszą się i wymagają uwagi, ich oczekiwania nie powinny się opóźniać.

Gracz bierze na siebie odpowiedzialność za dostarczenie gości na określone piętro (postać jest widoczna w myślach gościa). Winda porusza się tylko w górę / w dół, zasady kontroli są opanowane natychmiast. Głównym celem będzie terminowe przemieszczanie się klientów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka kolejek. Są różne prośby dla wszystkich, ważne jest, aby stale zastanawiać się nad schematem ruchu bohaterów z optymalizacją kosztów czasu. Produktywne działania przynoszą złote monety, aby ulepszyć design hotelu i odblokować dziesiątki wnętrz do wyboru. Jeśli na dowolnym piętrze jest duża kolejka, gra się kończy.

Klienci mają różne nastroje i wymagania, konkretne postacie komplikują sytuację, mogą tymczasowo zmienić zasady. Nie zdziw się, jeśli bajkowy bohater wyłączy światło w różnych częściach hotelu, zmieni kierunek windy, klikając zwykłe klucze. Możliwe są również inne brudne triki, dzięki którym inni goście będą musieli dłużej czekać na transfer. Kierownik maszyny dźwigowej musi zachować spokój podczas działania siły wyższej, nadać priorytet, aby fantastyczni goście byli zadowoleni. Proces dekoracji pokoi pozwala odpocząć od dynamicznej pracy i rozproszyć się przed powrotem do głównego zadania.

Charakterystyczne cechy gry Hotel Mania:

  • różni bohaterowie;
  • duży przepływ ludzi;
  • potrzeba szybkiego podejmowania decyzji;
  • monety do aktualizacji;
  • warianty wyposażenia wnętrz.

Zręcznościowa z prostą grafiką zaskakuje wyjątkową atmosferą na każdym piętrze i licznym wyglądem klientów. Brak timerów nie będzie powodem do relaksu, ponieważ wymagający goście chcą dostać wszystko teraz. Więcej niż trzy osoby w windzie nie zmieszczą się, przybycie na podłogę z tłumem nie zawsze rozwiązuje problem. Monety, bonusy i pokaz zaawansowanego treningu dają pewność siebie, całkowicie zapominają o panice. Trzymaj pozycję kierownika mechanizmu podnoszącego tak długo, jak to możliwe!


Reklama

Pobierz Hotel Mania 1.00.17 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.00.17 (10017)
Data umieszczenia 2019-10-08 04:17
rozmiar 49.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Playlab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/08 11:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |