Touch World - Puppy Idle Game
0 (0)

Touch World - Puppy Idle Game

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Touch World - Puppy Idle Game to zabawna historia o szczeniaku, który uwielbia podróżować, robić zdjęcia i dzielić się żywymi wrażeniami na temat wszystkiego, co zobaczył ze swoim mistrzem.


Otrzymujesz łagodnego i dobrodusznego psa, żądnego przygód i odwiedzającego nowe miejsca. Zwierzę wyrosło i nie wymaga starannej opieki, wystarczy odebrać jego bagaż, aby wygodnie podróżować. Postać ma dużą garderobę, chętnie przymierzy różne stroje. Możesz także radykalnie zmienić projekt jego trzypiętrowego mieszkania, zmienić odcienie i tekstury, wybrać nowe elementy wyposażenia wnętrz. Nadal możesz sobie poradzić z rozwiązaniem fajnych łamigłówek, poszukiwaniem rozwiązań niestandardowych problemów logicznych.


Po powrocie z podróży Tailed może pochwalić się dużą liczbą zdjęć. Na nich można znaleźć popularne miejsca turystyczne z ulubionymi podróżnikami z całego świata. Karty fotograficzne są pełne emocji, odzwierciedlają ciekawe szczegóły, dzięki którym możesz stworzyć całą historię w swojej wyobraźni. Pora roku, pogoda, pora dnia i nastrój są wyraźnie widoczne na zdjęciach. Twórz albumy ze zdjęciami dla swojego zwierzaka, aby uporządkować wszystkie wrażenia.


Niezależność nie powstrzymuje psa przed szaleńczą radością z jakichkolwiek przejawów uwagi w stosunku do niego. Zabawy, przebieranki i inne rodzaje wspólnego spędzania czasu powodują dziką radość u dobrodusznego zwierzęcia. Proces przebudowy domu wydaje mu się trochę nudny, ale wynik zawsze wywołuje pozytywne emocje.


Charakterystyczne cechy gry Touch World:

  • spacery po popularnych miejscach turystycznych;
  • albumy pełne zdjęć po przygodach;
  • zabawne łamigłówki;
  • zmiana wnętrza w domu zwierzaka;
  • szeroki wybór strojów.

Kazualka wyróżnia się minimalnymi wymaganiami dla właściciela / hostessy, opieka nad zwierzęciem prawie nie jest wymagana. Wystarczy wykazać zainteresowanie grami i hobby tej postaci. Częste wskazówki pomagają zaplanować kolejne działania, a prosta melodia poza ekranem poprawia nastrój. Gra pozwala użytkownikowi się zrelaksować, rozproszyć i naładować dawką pozytywnego od szczęśliwego zwierzaka. Wyślij swojego szczeniaka w niezapomnianą podróż!


Reklama

Touch World - Puppy Idle Game dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/09 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |