Wieczór Nicka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Nick's Night Out to fajna misja, w której nastolatek spieszy do domu z wieczornego spaceru, staje w obliczu zagadek i pułapek, boi się, że jego rodzice zauważą jego nieobecność, ale cały świat jest przeciwko niemu, a Twoim zadaniem jest mu pomóc.


Facet postanowił wieczorem pojeździć na rowerze, planował szybki powrót do domu, więc nie zawracał sobie głowy informowaniem o ich nieobecności. Uszkodzenie pojazdu zaskoczyło bohatera. Będzie potrzebował pomocy gracza, aby szybko być w domu. Ulubiony program telewizyjny rodziców kończy się po 15 minutach, musisz się pospieszyć, aby przedtem zostać w pokoju. Umiejętność szybkiego biegania się przyda, ale taka umiejętność nie będzie łatwiejsza, ponieważ po drodze będziesz musiał stawić czoła różnym zadaniom, pułapkom i niestandardowym sytuacjom. Możesz osiągnąć cel tylko dzięki logice i cierpliwemu podejściu do rozwiązywania każdej zagadki.


Młody poszukiwacz przygód nie będzie musiał błąkać się po pustym mieście. Wieczorem młodzi ludzie aktywnie się relaksują, biorą udział w niebezpiecznych grach, ryzykują dla zabawy. Totem użytkownika będzie musiał również wygrać kilka bitew, aby móc dalej uciec. Jeśli po drodze spotyka się policjanta, warto przedstawić niewinną twarz i przekonać, że nie słyszał o żadnych zagrożeniach. Trzeba zachowywać się wiarygodnie, w przeciwnym razie nastąpi aresztowanie z późniejszym poinformowaniem rodziców. Po drodze będą też inne postacie o różnych intencjach. Możesz komunikować się z ludźmi, wybierać repliki z kilku opcji podczas rozmowy.


Charakterystyczne cechy gry Nick's Night Out:

  • udział w grach planszowych, rozwiązywanie zagadek;
  • znajomi z ciekawskimi bohaterami;
  • dialogi z rówieśnikami i dorosłymi;
  • wybór replik w celu udzielenia odpowiedzi na pytania;
  • pragnienie szybkiego powrotu do domu.

Krótka historia gry jest podkreślona przez pełną wydarzeń fabułę. Co sekundę będziesz musiał szukać sposobów wyjścia z dziwnych sytuacji, rozwiązać logiczne zadania, bez których zagrożony jest szybki powrót do domu. Rodzice martwią się o dorastającego syna, matka długo prosi o znalezienie pracy, a on idzie, spotyka się w różnych sytuacjach. Konieczność komunikowania się z wieloma ludźmi, korzystania z różnorodnych obiektów i przechodzenia przez ciekawe miejsca zapewnia brak nudy, wiele nowych doświadczeń. Zabierz Nicka do domu za kwadrans!


Reklama

Pobierz Wieczór Nicka 38.02 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Enhanced fun!
informacje ogólne
wersja 38.02 (3802)
Data umieszczenia 2019-10-08 10:32
rozmiar 74.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Apex Chimps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/09 12:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |