Smocza chmura
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dragon Cloud to wciągająca gra fabularna, w której trzy postacie badają latające wyspy i lochy, walczą z potworami i bossami oraz wykorzystują siły żywiołów.


Unoszące się w powietrzu wyspy pełne są tajemnic i tajemnic, trio śmiałków chętnych dowiedzieć się o nich więcej. Smok staje się najlepszym pojazdem w danych okolicznościach, więc przyjaciele osiodłają duże jaszczurki i latają, aby zbadać pobliskie terytoria. Powierzchnia lądu podoba się estetycznym krajobrazom; nie ma czasu podziwiać piękna w lochach: złe potwory próbują zniszczyć oddział naiwnych bohaterów.


Będziemy musieli dołączyć do bitwy, wstępnie obliczając możliwości obu stron. Każdy bohater ma niezwykłe umiejętności. Ważne jest, aby poprawnie połączyć wysiłki totemów, aby mogły się one wykazać z silnej strony. Dodatkowo wymagana jest analiza cech potwora - pierwiastek wpływa na jego zdolności, a jeśli przewidzisz taktykę działań wroga, przewaga będzie po stronie gracza, który obliczył ruchy, nawet gdy siły są niewspółmierne. Automatyczny system walki pozwala obliczyć wszystko z wyprzedzeniem, a podczas walki analizować poprawność obliczeń i podziwiać spektakularność tego, co się dzieje, kontemplować niesamowite kombinacje.


Odpocznij po zwycięstwie nad potworami, nie planuj, wielcy bossowie czekają przed nami, ponownie musisz walczyć, zabić okrutnego wroga. Premią za wysokiej jakości sprzątanie terytoriów będą skarby i nowe postacie dostępne w celu utworzenia silniejszej drużyny.


Charakterystyczne cechy gry Dragon Cloud:

  • 3 bohaterów o unikalnych umiejętnościach;
  • eksploracja okolicy na smokach;
  • wpływ pierwiastków na cechy potworów;
  • cenne znaleziska w lochach;
  • odblokowywanie nowych totemów.

Akcja o fantastycznej stylistyce zanurza się w fabułę, sprawia, że ​​zanurzasz się w fantastycznej atmosferze. Dialogi i regularne podpowiedzi dają możliwość przyspieszenia procesu decyzyjnego, odważnego działania i utrzymania wysokiej aktywności. Wysokiej jakości grafika zapewnia przyjemność wizualną. Aktualizacja składu i pojawienie się nowych umiejętności daje wiele okazji do ulepszenia strategii bitwy. Udowodnij swoją wyższość w strefie wysp wiszących na chmurach!


Reklama

Pobierz Smocza chmura 1.0.10 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Add status
Confusion and Fear have been added.
Updated in the game guide.
- Legendary dedicated Weapon
Dedicated weapons have high abilities and additional features.
You can get it where you can get legendary equipment.
- Fixed other bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (25)
Data umieszczenia 2019-10-08 14:44
rozmiar 27.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje vaan na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/10 12:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |