Niezliczone historie Lovecrafta
0 (0)

Niezliczone historie Lovecrafta

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Lovecraft's Untold Stories to skrzyżowanie mrocznej przygody z akcją, ale to, co się dzieje, jest bardziej ekscytujące dla akcji, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę format roguelike, który jest tutaj używany, a dla tych, którzy zapominają, zakłada się, że twoja postać jest śmiertelna i umiera wszystko, co masz pozostanie - wrażenia z gry w twojej głowie i nic więcej.

Przygotowaliśmy grę w studio Blini Games, na podstawie której jest to pierwszy projekt tego formatu, co jest miłe, ponieważ oczywiste jest, że chłopaki rozwijają się i rosną, ponieważ nie jest tak łatwo przekazać z ekranu urządzenia mobilnego wszystkie okropności i koszmary, które autor książek umieścił w swoim działa

Warto od razu powiedzieć, że gra przypomina trochę Hotline Miami w co najmniej dwóch kierunkach - klasyczny design „retro” i fakt, że gra jest płatna. Niemniej jednak istnieje opcja bezpłatnej wersji demonstracyjnej, która pozwoli ci zapoznać się z zarządzaniem i koncepcją tego, co się dzieje, a dopiero potem zakończyć - podoba ci się i jesteś gotowy za to zapłacić, czy nie;)


W darmowej wersji gry dostaniesz tylko jedną postać i dwa poziomy, co oczywiście jest bardzo małe. W pełnej wersji jest jednak znacznie więcej poziomów i wszystkie one w jakiś sposób doprowadzą cię do rozwiązania fabuły. W sumie dostępnych będzie pięciu bohaterów, a każdy z nich będzie miał własną historię, która obejmuje różne kierunki dochodzenia, różne lokalizacje i różne metody walki z potworami, których będzie dużo! Nawiasem mówiąc, jeden interesujący fakt - podczas przechodzenia gry znajdziesz dowody i dowody, które pomogą zrozumieć nie tylko z kim walczysz, ale także jak zniszczyć niektóre potwory! Aby nie nudzić się, twórcy dodali procesowe generowanie poziomów, dzięki czemu gra będzie chciała przejść nie tylko dla każdej z pięciu postaci, ale kilka razy dla tej samej, aby po raz kolejny doświadczyć strachu i odkryć nowe pułapki, aw tym kontekście cenę przy 10 $ już nie wygląda na szalonego ...


Funkcje gry Untec Stories Lovecraft na Androida:

  • Świat Howarda Lovecrafta, w którym zamieszkują wymyślone przez niego potwory!
  • Pięć postaci, a każda z nich ma swoją unikalną historię
  • Poziomy są generowane losowo za każdym razem
  • Gra wykorzystuje format roguelike, dzięki czemu będziesz bardzo ostrożny i uważny ...
  • Naucz się mitów, wskazówek i wskazówek, przydatne informacje są wszędzie
  • Wielkie starożytne potwory, które musisz spotkać
  • Wszelkiego rodzaju broń, artefakty i inny sprzęt
  • Tajemnice, historie i zagadki, z którymi ten świat jest przeniknięty do samego założenia

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i będzie kosztować dość drogo.

Podsumowując: gra Lovecraft's Untold Stories jest zdecydowanie polecana wszystkim fanom twórczości Howarda Lovecrafta, ale jednocześnie jest bardzo odpowiednia dla wszystkich, którzy lubią mroczną hardcorową akcję, w której musisz myśleć, a nie tylko rozpadają się potwory, nawet jeśli autor nie jest ci znany;)


Reklama

Pobierz Niezliczone historie Lovecrafta 1.32 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.32 (2)
Data umieszczenia 2019-10-12 20:40
rozmiar 70.24 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Blini Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/11 10:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |