Oblężenie zamku
0 (0)

Oblężenie zamku

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Castle Siege to żywa gra akcji PvP, w której musisz zbierać mapy, zebrać potężną armię, aby zniszczyć wieże wroga w niebezpiecznych trzy minutowych bitwach.

Na lewym brzegu strony znajduje się baza wojskowa gracza z kilkoma wieżami. Po przeciwnej stronie znajduje się podobna struktura przeciwnika. Każda wysyła jednostki do budynków wroga wzdłuż jednej z trzech dróg, wyznacza totemom zadanie zniszczenia głównej wieży. Walka trwa trzy minuty, jeśli w tym czasie centralna konstrukcja nie będzie mogła zostać zmiażdżona, to po ukończeniu obliczany jest poziom obrażeń, przegranym będzie ten, którego posiadanie ucierpiało bardziej.

Zwycięzca otrzymuje skrzynie z klejnotami, punktami honoru, monetami, ulepszeniami i mocniejszymi kartami. Jeśli gracz jest w sojuszu, ma możliwość wymiany kart z sojusznikami. Im większa kolekcja, tym bardziej oryginalna może być strategia. Zawarcie sojuszu jest odpowiednie dla tych, którzy zamierzają zjednoczyć się pod swoim skrzydłem, a nie stać się częścią zespołu obcych.

Doświadczeni użytkownicy odkrywają inne królestwa z fajnymi bohaterami i niesamowitymi umiejętnościami. Jeśli jednemu wojownikowi udało się pokonać część drogi, następny może zacząć już od połowy dystansu. Daje to pewne korzyści i sprawia, że ​​nieznajomi nie mają czasu na zbliżenie się.

Charakterystyczne cechy gry Castle Siege:

  • Bitwy online z armiami prawdziwych użytkowników;
  • zawarcie sojuszu lub dołączenie do istniejących;
  • zbieranie kart, dzielenie się z sojusznikami;
  • 5 królestw z różnymi postaciami;
  • skrzynie z bonusami.

Akcja cieszy się kolorową grafiką, różnorodnością postaci i umiejętnością walki z równymi. Odblokowanie każdego królestwa jest możliwe tylko po osiągnięciu określonych rezultatów, siły przeciwników są zawsze współmierne, ale strategie mogą się radykalnie różnić. Gracz sam decyduje o ulepszeniu bohaterów, analizuje, które umiejętności będą bardziej przydatne w zindywidualizowanej taktyce. Stwórz zwycięską armię ze swojej kolekcji!


Reklama

Oblężenie zamku dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/12 10:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |