Przerwa w lochach
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dungeon Break to imponująca gra akcji, w której stwory buntują się przeciwko Lordom, próbują wydostać się z lochu, omijając wcześniej umieszczone pułapki.


Spokojni słudzy, niewątpliwie postępując zgodnie z dziwnymi instrukcjami Lordów, zdają sobie sprawę, że w ogóle nie są doceniani. Motywacja do dalszego istnienia w tym samym formacie znika, a totemy starają się wydostać z lochu na wolność. Są gotowi stawić czoła władzom, a nawet walczyć o prawo do zmiany scenariusza. Gracz kontroluje jednego z tych sług, pomaga stworowi w walce z niesprawiedliwością. Głównym zadaniem jest ostrzelanie Lordów i ich asystentów.


Witryna jest widoczna dla użytkownika z góry, jest na niej wiele dróg i widelców. Postać trafia na kwadratową fabułę i bezceremonialnie niszczy przeciwników, którzy nagle pojawiają się ze wszystkich stron. Dużym potężnym jednostkom pomagają małe zwierzęta; muszą one poświęcić im pewną część energii. Przejście do następnego kwadratu jest możliwe tylko po wyczyszczeniu bieżącej witryny. Niektóre obszary są zadowolone z skrzyń, ulepszeń funkcjonalnych i bardziej skutecznej broni. Będzie czas, aby spokojnie wybrać pożądaną poprawę, a następnie kontynuować eksplorację lochu, co nieuchronnie doprowadzi do spotkania z nowymi wrogami.


Podczas walki ze zmechanizowanymi panami powinieneś uważnie monitorować otoczenie. W pobliżu mogą znajdować się globalne przeszkody, niektóre pułapki zostały zastawione przez samego stwora na krótko przed jego buntem. Przeklęte przywództwo zastanawiało się nad wieloma punktami, nawet próby ucieczki przed podwładnymi nie były zaskoczeniem, chociaż bardzo zepsuły nastrój.


Charakterystyczne cechy gry Dungeon Break:

  • szukaj wyjścia z niebezpiecznego lochu;
  • przywództwo w szale;
  • szeroki zakres broni;
  • nagłe pojawienie się antagonistów;
  • bitwy z potężnymi bossami.

Twórcy akcji oferują niestandardowy scenariusz, użytkownik gra wojownikiem z systemem, a nie twórcą systemu. Fajna szata graficzna i przegląd z góry doprawione są wyrazistą melodią, która motywuje do aktywnych działań. Częste starcia z przeciwnikami i dynamiczna sytuacja sprawiają, że ciągle jesteś gotowy na nowe walki. Jeśli ktoś się zrelaksuje, szefowie natychmiast udowodnią bezproduktywne zachowanie. Znajdź wyjście spośród ustawionych wcześniej pułapek!


Reklama

Pobierz Przerwa w lochach 1.0.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New Devil - Hollow Jack
10/24 - 11/7 34% off on Hollow Jack!
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (21)
Data umieszczenia 2019-10-26 22:46
rozmiar 70.25 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/13 12:36
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |