Infinite Fire: Earth Doom
0 (0)

Infinite Fire: Earth Doom

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Infinite Fire: Earth Doom to międzyplanetarna gra akcji, w której ludzie szukają nowego miejsca na osiedlenie się i obronę przed wrogimi kosmitami, okrutnymi i trującymi.


Ludzie niszczyli przyrodę i bezmyślnie wydawali jej zasoby, przez kilka stuleci okazało się, że wystarczy, by spowodować nieodwracalne szkody na naszej planecie. Pojawiło się pytanie o zmianę terytorium zamieszkania, poruszania się w galaktyce. Tworzona jest specjalna agencja, której pracownicy muszą znaleźć godną alternatywę dla ludzi. Gracz kontroluje jednego z pracowników tej organizacji. Wraz ze swoimi kolegami wyrusza w niebezpieczną podróż, znajduje odpowiednie ciało niebieskie. Sprzyjające środowisko jest naruszane tylko przez lokalne stworzenia, kategorycznie przeciwne do nagle przybyłych ziemian. Można je zrozumieć, ale inne cechy nowego terenu są tak wygodne, że agenci decydują się zniszczyć kosmitów.


Musisz dużo strzelać, używać futurystycznej broni, aby niszczyć gigantyczne roboty-owady. W nierównej walce ogromne chrząszcze są spryskiwane trucizną, jedyną obroną przed tą substancją jest pompowany sprzęt. Skuteczna walka otwiera dostęp do różnych ulepszeń, ignorowanie nowych możliwości doprowadzi postać do śmierci. Każdy poziom obejmuje dawkę misji, prób i sprzeciw wobec ciągłych ataków zaniepokojonych błędów.


Charakterystyczne cechy gry Infinite Fire: Earth Doom:

  • opcja wyboru bohatera;
  • innowacyjna broń;
  • bitwy z gigantycznymi błędami;
  • modernizacja sprzętu, narzędzi obrony i ataku;
  • zadania planetarne.

Połączenie odgrywania ról, planowania akcji i planowania strategicznego w grze tworzy unikalny format gry. Projekt graficzny nasycony jasnymi kolorami i wysokiej jakości animacja zapewniają doskonałą wizualizację fabuły. Przyzwoita fizyka nadaje uczuciom dodatkową ostrość. Potrzeba podejmowania decyzji dla całej populacji umierającej Ziemi powoduje, że czujemy ogromną odpowiedzialność za wypełnianie różnych misji. Przejdź przez wszystkie poziomy, aby jak najgłębiej ocenić sytuację, a następnie udzielić jasnej i szczegółowej odpowiedzi na pytanie o celowość przeniesienia ludzkości.


Reklama

Infinite Fire: Earth Doom dla LG V34

Wszystkie aplikacje ZD joys na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/14 10:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |