logi. - Łamigłówka logiczna
0 (0)

logi. - Łamigłówka logiczna

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Logi gry . - Brain Teasing Puzzle Game to łamigłówka dla Androida, w której musisz ciągle rozciągać swój mózg, a aplikacja będzie oferować coraz więcej nowych opcji dla tej ekscytującej aktywności.

Przygotowaliśmy grę w studio ÇİZGİOFİSİ, której nazwa jest raczej trudna do odczytania, a wszystko, co wiemy, pochodzi od facetów z Turcji i jest to druga gra, która wciąż zyskuje na popularności, obecnie zbiera nieco ponad 50 tysięcy pobrań, ale uważamy, że nawet milion może wytrzymać, co oznacza, że ​​można się spodziewać drugiej części;)


Rozgrywka była bardzo zrozumiała, pod pewnymi względami przypomina bilard, ponieważ głównym zadaniem na każdym poziomie jest umieszczenie piłki w dołku, a z drugiej strony wszystko, co się dzieje, jest bardzo podobne do klasycznej gry w pinball, znanej z zasady wielu fanom gier.

W rezultacie na dole ekranu pojawi się mały trójkąt, który pokazuje miejsce i kierunek piłki, która stamtąd wyleci. Ponadto u góry ekranu znajduje się otwór, w który należy wbić piłkę, a między trójkątem a otworem będzie wiele przeszkód. Niektóre są nieruchome, niektóre można przesuwać lub przechylać, niektóre podejmują działania po kontakcie z piłką i tak dalej, będą one dodawane stopniowo, więc nie będziesz się mylić. Krótko mówiąc - za każdym razem, gdy musisz zaplanować ruch swojej piłki, dosłownie ułóż dla niej optymalną trasę. Oczywiście istnieje tu kilka opcji przekazywania poziomów za każdym razem, więc spróbuj znaleźć optymalny;)

Sterowanie jest proste, konstrukcja jest zwięzła, a także prosta, ale ogólnie bardzo przyjemna, co ułatwia doskonały głos, który ustanawia stan medytacji, który pozwoli ci się zrelaksować i spędzić dużo czasu podczas gry.


Zawiera logi. - Gra logiczna drażniąca mózg na Androida:

  • Wiele interesujących poziomów, których potrzebujesz do mózgu
  • Trudność będzie rosła płynnie, co jest wygodne
  • Świetny design i muzyka na relaks
  • Aktualizacje poziomów będą jeszcze większe
  • Prosta i wygodna obsługa

Wady gry:

  • Jest reklama, ale za kilka dolarów możesz się z nią pożegnać i wesprzeć programistów;)

Konkluzja: logi gry. - The Brain Teasing Puzzle Game to przyjemna i przyjazna dla mózgu gra logiczna, która niewiele różni się od wielu przedstawicieli tego gatunku, ale mimo to fani ją polubią.


Reklama

Pobierz logi. - Łamigłówka logiczna 1.0.5 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (17)
Data umieszczenia 2020-03-22 22:20
rozmiar 40.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/15 09:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |