Król obrony potworów
0 (0)

Król obrony potworów

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Monster Defense King to fajna gra akcji, w której musisz edukować oddział potworów i wysyłać totemy do walki z wrogami, którzy chcą zabić króla.


Monarcha jest w zamku i nie musisz go widzieć, ale wyraźnie widać armię przeciwników, a także ich bazę wojskową po przeciwnej stronie lokacji. Struktura jest bardzo podobna do zamku, ale ten niuans nie wpływa na główny scenariusz. Bitwy trwają pięć minut, na górze ekranu zegar odlicza czas ucieczki. Zadaniem gracza jest tworzenie (kształcenie) różnych jednostek i terminowe dostarczanie ich na stronę.


Od początku bitwy konieczne jest szybkie wysyłanie potworów do obozu innej osoby, aby wróg nie miał czasu zbliżyć się do struktury obronnej użytkownika. Każdy rodzaj totemów posiada oryginalne zdolności, kombinacje różnych jednostek pozwalają ci stworzyć naprawdę silną drużynę. Niuans polega na tym, że inne potwory działają na wroga i tylko poprzez studiowanie ich umiejętności można opracować plany. Nie koncentruj się na osobach; wspólne wysiłki będą znacznie bardziej produktywne w walce z aroganckimi najeźdźcami. Przemyślana strategia otworzy drogę do tabeli liderów, umożliwi wpisanie Twojego nazwiska na listę najlepszych.


Charakterystyczne cechy gry Monster Defense King:

  • edukacja różnych ras potworów;
  • kilka poziomów trudności gry;
  • regularne testy i zadania;
  • bitwy przyspieszone i automatyczne;
  • obecność trybu PvP.

Codziennie pojawiają się nowe zadania, użytkownik może wybrać poziom trudności łatwy, średni lub wysoki i uzyskać energię dzięki udziałowi w pięciominutowych bitwach. Chęć zmiany tempa jest realizowana za pomocą trybu przyspieszonego lub automatycznej bijatyki. W drugiej wersji możesz się zrelaksować i kontemplować, jak wierni wojownicy atakują. Wzmocnienie emocji pozwala na tryb walki z prawdziwym graczem, w którym każdy broni swojego monarchy i próbuje zniszczyć władcę wroga. Prosta grafika, niezliczone zadania i nagrody za właściwe zarządzanie armią potworów z pewnością przypadną do gustu fanom tego gatunku. Potrzeba zbudowania strategii bitewnej pomoże odkryć talent dowódcy!


Reklama

Pobierz Król obrony potworów 1.1.11 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Improved stability and performance.
informacje ogólne
wersja 1.1.11 (133)
Data umieszczenia 2019-12-24 03:21
rozmiar 41.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/15 10:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |