Nazwij mnie legendą
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Call me a Legend to niezwykły projekt fabularny, w którym wraz z kolegami będziesz musiał zabić żywych trupów, zaangażować się w działania polityczne i ustalić życie osobiste.

W postapokaliptycznej atmosferze bohater szuka romansu. Wybiera dziewczynę spośród dużej liczby kandydatów, zaczyna zdobywać serce swojej ukochanej. Sytuacja jest następująca: wokół jest wiele zombie, z których możesz jasno i skutecznie uratować swój przedmiot uwielbienia. Jeśli Mademoiselle nie lubi, mężczyzna z łatwością wybiera inną i powtarza procedurę, dopóki nie znajdzie się naprawdę godna osoba, z którą chce założyć rodzinę i kontynuować klan. Ochrona krewnych przed wrogimi żywymi stworzeniami stanie się powołaniem.

Ważne jest, aby być w formie, dbać o sprzęt, regularnie ulepszać arsenał broni. Zombie często pojawiają się na horyzoncie, zawsze bądź gotowy do strzału. Bohater ma kilku kolegów, wspólna walka z wszechobecnymi wrogami przynosi znacznie więcej rezultatów. Badanie lokalizacji, poszukiwanie zasobów i osób, które przeżyły, to dodatkowe obowiązkowe zadania.

Rozcieńczyć ostrą mieszankę rodzinnych bitew, a wojna ze zmarłymi może być spowodowana postępem w polityce. Możesz zawierać sojusze, tworzyć własne stowarzyszenia, proponować nowe ideologie i opcje zmiany sytuacji. Ludzie żyją w ciągłym strachu, w społeczeństwie jest prośba o nowego przywódcę, ale trudno jest zdobyć zaufanie przestraszonego narodu, a konkurenci regularnie łamią plany.


Charakterystyczne cechy gry Call me a Legend:

  • wybór wyglądu postaci;
  • tworzenie intymnej atmosfery podczas komunikowania się z dziewczynami;
  • udział w bitwach politycznych;
  • walczyć z tłumami potworów zombie;
  • ulepszaj broń i umiejętności.

Mieszanka uwodzenia, polityki i żonglerki zombie jest zaskakująca, ale robi dobre wrażenie. Dobra grafika i częste dialogi pomagają zrozumieć fabułę. Postać będzie miała bazę wojskową i możliwość uzupełnienia armii tych, których można znaleźć żywych w ruinach. Konieczne jest prawidłowe rozłożenie sił, aby były wystarczające do przetrwania w ponurym otoczeniu, walce o władzę i życie rodzinne (lub żywych przygód kawalera). Zbuduj reputację prawdziwie legendarnego bohatera!


Reklama

Pobierz Nazwij mnie legendą 1.7.29 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Game optimization and some bugs are fixed!
informacje ogólne
wersja 1.7.29 (290)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:41
rozmiar 95.84 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/16 10:18
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |