Serce drowa
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Heart Of The Drow to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz atakować flegmatyczne, ale bardzo potężne potwory w bajkowym lesie. Połącz podobne komórki do ataku!

Pole gry jest warunkowo podzielone na pół. Na szczycie jest ogromny potwór, nieostrożny i spokojny. Gracz przybywa do lasu, by zniszczyć takie osoby. W dolnej strefie znajdują się sześciokątne komórki w sześciu rzędach. Każdy kształt jest pusty lub zawiera określoną wartość liczbową. Jednorodne elementy są umieszczane obok siebie, jeśli cztery komórki mają identyczne wskaźniki, są łączone w atakujący fragment, uderzając we wroga. Tylko jedna komórka poprzednich czterech pozostaje w dolnej części komórki; liczba w niej jest pomnożona czterokrotnie w stosunku do poprzednich elementów.

Jeśli proces przenoszenia części nie zakończył się fuzją, na stronie pojawiają się nowe numery i jest mniej wolnego miejsca. Komórki można przenosić tylko nad pustą przestrzenią. Jeśli ruch zostanie zablokowany, słodki owad natychmiast powiadomi o tym gracza, informacja pojawi się na środku ekranu, między potworem a platformą z komórkami. Na odwrotnej stronie sześciokątów z liczbami rysowane są różne postacie, to ich siły atakują w tej nietrywialnej rozgrywce.

Charakterystyczne cechy gry Heart Of The Drow:

  • łamigłówki logiczne;
  • bajeczni przeciwnicy;
  • atakować potwory, łącząc komórki;
  • magiczne ulepszenia i czary;
  • spotkanie z przerażającymi bossami.

Proste, ręcznie rysowane grafiki są hipnotyzujące i zaskakująco połączone z przebiegłą fabułą. Użytkownik spotka się z silnymi i słabymi bohaterami, zapozna się z naturą miejsca zapomnianego przez wszystkich. Konieczne będzie strategiczne myślenie i cierpliwość, aby uniknąć niepotrzebnych działań i zapobiec zablokowaniu wszystkich heksagonalnych fragmentów. Jeśli jedno stowarzyszenie wywoła kilka ataków (nowo utworzone elementy są również natychmiast połączone), nastąpi połączenie, atakujący otrzymuje bonusy za skuteczną i przemyślaną taktykę. Spróbuj zabić wrogów i uratować zaczarowane postacie!


Reklama

Pobierz Serce drowa 2.1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- New Props
- Fixed Bugs
informacje ogólne
wersja 2.1.4 (7)
Data umieszczenia 2019-10-14 18:24
rozmiar 14.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/16 12:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |