STAR BATTLE FRONT
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

STAR BATTLE FRONT to ekscytująca kosmiczna gra akcji, w której gracz będzie kontrolować myśliwca w głębinach galaktyk. Wrogie statki muszą zostać zniszczone po mistrzowsku i bez obrażeń!

Wojny uniwersalne przechodzą na kolejny poziom, gracz otrzymuje sześć statków kosmicznych wyposażonych w broń przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Każde urządzenie ma swoje parametry, może wykonać określony zakres działań. Wydajność można poprawić dzięki skutecznym operacjom bojowym. Będziesz musiał walczyć z tuzinem wrogich pojazdów, wyposażonych również w potężną broń. W sumie poziomy będą musiały zmierzyć się z trzema tuzinami różnych przeciwników. Zadania wymagają indywidualnego podejścia; czyszczenie przestrzeni kosmicznej nie było proste.

Konieczne jest rozważenie kilku opcji ataku na wroga, który ma więcej statków w swoim arsenale. Dobrą strategię powinny wspierać udane manewry taktyczne, wyznaczające cele o wyższym priorytecie, powodujące poważne obrażenia z nieoczekiwanego kąta. Pomyślne decyzje dowódcy są zawsze nagradzane premiami, monetami i innymi cennymi elementami, które otwierają więcej możliwości ulepszenia eskadry. Wiele czasu poświęcisz na badanie nowych rodzajów broni i wyposażenie jednostek bojowych. Liczebna przewaga przeciwnika sprawia, że ​​nieustannie zastanawiasz się, jak ulepszyć swoje statki.

Charakterystyczne cechy gry STAR BATTLE FRONT:

  • szerokie możliwości ulepszenia technologii;
  • kilka rodzajów broni komicznej;
  • 6 podgatunków transportu międzyplanetarnego;
  • ponad 30 rodzajów antagonistów;
  • zapobieganie zdobywaniu terytoriów przez kosmitów.

W strzelance pionowej zawsze powinieneś atakować, najpierw podejdź do wroga, aby móc zaatakować bazę innej osoby. Przyjemna wizualizacja i przyzwoity akompaniament dźwiękowy powodują chęć bardziej aktywnego działania i nie bój się początkowej wyższości mocy strony przeciwnej. Fani strzelania w kosmos i temat wojny w trzewiach gwiaździstego nieba zdecydowanie powinni wypróbować ten projekt z ZPLAY Games!


Reklama

Pobierz STAR BATTLE FRONT 1.0.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (3)
Data umieszczenia 2019-10-15 18:57
rozmiar 40.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/17 10:00
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |