Kopnięcie piłki nożnej
0 (0)

Kopnięcie piłki nożnej

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Football Field Kick to zabawna sportowa gra akcji, w której fani futbolu amerykańskiego mogą uderzać piłkę z różnych odległości i osiągać rekordy w zakresie strajku.

Gracz zabiera totem na pole, podbiega i zadaje zwycięski cios. Trzeba celować tak wyraźnie, jak to możliwe, aby piłka przeleciała na znaczną odległość. Jakość wzroku jest łatwa do ustalenia już podczas lotu elementu sferycznego. Jasna linijka pola i widoczność toru lotu umożliwiają ocenę ich manewrów jeszcze przed upadkiem piłki. To znacznie upraszcza planowanie działań, dostosowanie taktyki na następny raz, biorąc pod uwagę odnotowane błędy. Cios profesjonalisty może być tak silny, że granic boiska do piłki nożnej będzie niewiele, a sprzęt sportowy spadnie na asfaltową drogę w pobliżu lub wyląduje gdzieś w najbliższej metropolii.

Dobre trafienia dodają punkty do skarbonki, pozwalają odblokowywać nowe postacie i zmieniać piłkę. Każdy sportowiec ma swoje własne cechy: wygląd, parametry fizyczne odróżniają bohatera od reszty. W futbolu amerykańskim forma odgrywa ogromną rolę, tutaj można zobaczyć wiele opcji odzieży i wyposażenia. Im dłużej możesz wytrzymać w grze, tym więcej wykwalifikowanych osób jest dostępnych do odblokowania. Jednak bardziej zależy od użytkownika i stylu zarządzania sportowca niż od samego oddziału.

Funkcje gry Football Field Kick:

  • setki rodzajów piłek;
  • szeroki wybór sportowców;
  • monety do precyzyjnych manewrów;
  • prawdopodobieństwo wyjazdu poza pole;
  • trening refleksyjny i pokaz siły.

Projekt sportowy zachwyci fanów wyraźnych misji osiągniętych w jednej akcji. Aby odblokować piłkarza, musisz wykonać określoną liczbę zadań. Prawdopodobieństwo, że piłka spadnie na drogę lub do serca megalopolis, wprowadza różnorodność, daje zmianę lokalizacji. Stojaki są często puste, sytuacje rozpraszające są wykluczone, możesz skupić się na głównym zadaniu i myśleć tylko o celu. Zarządzanie jest intuicyjne, łatwo się do niego przystosować, ale aby osiągnąć idealne wyniki, będziesz musiał dużo trenować. Spróbuj pobić własne rekordy w tym sporcie!


Reklama

Pobierz Kopnięcie piłki nożnej 1.18 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.18: Added 14 new balls for you to unlock. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.18 (14018)
Data umieszczenia 2020-03-04 23:57
rozmiar 25.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/17 12:03
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |