Siły gwiezdne
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Star Forces to jasna strzelanka kosmiczna, w której musisz brać udział w bitwach międzygwiezdnych, kontrolować statek kosmiczny i wykonywać zadania o podwyższonym ryzyku.


Gracz dostaje prosty samolot szturmowy, słaby, ale dopuszczalny do wzięcia udziału w pierwszych bitwach. Za spektakularne manewry, udane decyzje taktyczne i produktywne ataki możesz zdobyć różne nagrody i bonusy. Pozwalają odblokować szereg ulepszeń, w tym broń kosmiczną, elementy wyposażenia i ulepszyć cechy pojazdu bojowego. Przyspieszenie przeładowania, dokładność i zasięg widzenia, zasięg możliwych obrażeń wroga i inne drobne rzeczy mogą globalnie przekształcić statek. Pilot, który udowodnił swój profesjonalizm, ma do dyspozycji nowe statki (do 30 wariantów z 6 klas).


Na superciężkich okrętach bojowych obrona jest bardziej stroma, istnieje więcej możliwości ataku, wystarczy ciężko pracować, aby uzyskać status kapitana takiego mechanizmu. Realizacja trudnych misji oprócz wysiłku często wymaga wsparcia kolegów. Inne statki są kontrolowane przez tych samych użytkowników z różnych części świata, dzięki którym możesz nie tylko brać udział w bitwach, ale także jednoczyć się, tworzyć floty i planować pokonać duże cele. Deweloper zapewnia również czat ogólny, w którym można omówić wszystkie niuanse i po prostu porozmawiać z miłymi ludźmi.


Charakterystyczne cechy gry Star Forces:

  • bitwy z prawdziwymi użytkownikami;
  • związek z podobnie myślącymi ludźmi;
  • Dostępnych 6 typów i 30 modeli statków;
  • ponad 100 parametrów dla ulepszenia floty;
  • niebezpieczne misje.

Czas na każdą bitwę jest ograniczony, lepiej pospiesz się i wygraj z wyprzedzeniem. Przeciwnicy charakteryzują się dużą aktywnością; w dynamice wydarzeń decydujące mogą być sekundy z udanym ruchem taktycznym. Ważne jest, aby zapomnieć o relaksacji i stale utrzymywać cios. Niesamowita trójwymiarowa grafika gwarantuje imponującą podróż w kosmosie, animowane efekty poprawiają estetykę. Możliwości ulepszenia pozwalają stworzyć unikalny statek kosmiczny o niesamowitych kombinacjach cech. Przygotuj się na niezapomniane bitwy w kosmosie!


Reklama

Pobierz Siły gwiezdne 0.0.83 dla LG V34

Nowości w tej wersji
new battle interface
new ships
new weapons
new game
informacje ogólne
wersja 0.0.83 (83)
Data umieszczenia 2019-10-15 18:19
rozmiar 27.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/18 10:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |