Bohaterowie 5
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Heroes 5 to zabawny projekt fabularny, w którym musisz stworzyć drużynę bohaterów anime, pompować ich i wspólnie chronić ziemię przed wrogami o dziwnym wyglądzie.

Na początku gracz kontroluje jedną postać, badając terytorium magii Ruzii. Po drodze spotyka inne osobowości schwytane przez wielkie zbrojne grzyby, owady lub innych negatywnych bohaterów. Po rozpoczęciu bitwy przedstawiciele każdej ze stron atakują na przemian, konieczne jest zniszczenie antagonistów i uwolnienie zakładnika, bezpośrednio przylegającego do oddziału zbawiciela. Wśród nowo przybyłych znajdą się napastnicy, którzy przeprowadzą atak, zapewnią wsparcie i wsparcie. Każdy typ wojownika ma specjalne możliwości, które musi rozwinąć użytkownik. Premie i ulepszenia totemy częściowo się zarabiają, najważniejsze jest przeprowadzenie właściwej wymiany, aby zadbać o terminowe wykorzystanie talentów.

Od czasu do czasu wrogowie atakują z zamiarem wkroczenia w odpowiednie obszary cudownego terytorium obcych. Będzie to wymagało mobilizacji wszystkich, którym udało się wcześniej dodać do kolekcji. Jeśli bitwy ze sztuczną inteligencją wydają się nudne, możesz włączyć tryb bitwy z prawdziwymi graczami. Wtedy postacie drużyny przeciwnej będą kontrolowane przez tego samego gracza, a sytuacja stanie się wyjątkowo napięta. Bardziej aktywni dowódcy nie oczekują ataków od innych drużyn, atakują najpierw. Ale nawet podczas ataku ważne jest, aby zadbać o wysokiej jakości obronę i umiejętności postaci stojących z tyłu. Nagła siła reakcji nie powinna zakłócać planów.

Cechy gry Heroes 5:

  • postacie o różnych celach;
  • ulepszaj umiejętności totemów;
  • odkrywanie terytorium fantastycznego lasu;
  • ochrona ich mienia;
  • możliwość bitew online z innymi graczami.

Początkowo świat Ruzii zachwyca grafiką i pięknem lokalizacji. Jasny wygląd postaci również przyciąga uwagę, ich działaniom podczas bitew towarzyszy ładna animacja, ulepszenia mogą pojawić się nagle w trakcie bitwy, ale zawsze okazują się bardzo potrzebne. Poprzez dialogi możesz zbudować ciekawą fabułę, zanurzyć się w fantastycznej atmosferze. Zbierz kolekcję doskonałych wojowników!


Reklama

Bohaterowie 5 dla LG V34

Wszystkie aplikacje SKYWALK na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/18 12:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |