Infinitode 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Infinitode 2 to ciekawa strategia, w której musisz chronić bazę przed grupami atakujących, stawiać wieże na ich drodze, studiować i edytować mapy.


Twórcy Tower Defense postanowili ulepszyć swój projekt i udostępnić użytkownikowi najbardziej zaawansowane funkcje. Gracz musi prawidłowo ustawić wieże / pistolety wzdłuż krawędzi drogi do bazy, aby zniszczyć tłumy przeciwników z dala od tej konstrukcji. Wrogowie, jak poprzednio, mają kształty geometryczne, ale teraz stały się większe. Liczba pierwiastków w jednej fali może początkowo przestraszyć, wrogowie naprawdę gromadzą się, zbliżając się do celu.


Na szczęście wieże mogą być wielokrotnie ulepszane, przy dobrym planie strategicznym możesz liczyć na ulepszenia w przyszłości, ponad 350 metod ulepszania z nieograniczoną liczbą powtórzeń umożliwia rozwój w nieskończoność. Rozwiązywanie złożonych zadań otwiera nowe umiejętności, pozwala ulepszyć plan działania. Badanie skomplikowanych map i wydobywanie zasobów pozwala zbudować nawet taktykę stosowania ulepszeń. Powyższe działania są niezbędne do zniszczenia wielkich wrogów, nieustannie dążących do bazy. Te geometryczne kształty będą wyglądały jak mała przeszkoda, gdy jeden z pięciu bossów pojawi się na drodze. Potwór będzie musiał szukać indywidualnego podejścia.


Charakterystyczne cechy gry Infinitode 2:

  • 14 odmian wież;
  • 11 rodzajów przeciwników;
  • prowadzenie badań;
  • znajdowanie zasobów;
  • zbieranie trofeów.

Minimalistyczna szata graficzna pozwoliła zapakować ekscytującą rozgrywkę w małą skorupkę, którą wyciągną nawet słabe smartfony. Nacisk się nie zmienił, najbardziej uderzający widok pozostał do strzelania do antagonistycznych elementów. Liczba ulepszeń jest nieskończona, ale projekt ukończył poziomy i trofea za ich przejście. Modyfikatory, górnictwo i inne funkcje pozwalają tworzyć unikalne strategie. Najważniejszym wydarzeniem był tryb programisty, w którym możesz tworzyć własne mapy i zadania, zmieniać akompaniament muzyczny. Stwórz spektakularną historię we własnym skrypcie!


Reklama

Pobierz Infinitode 2 R.1.7.13 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Live leaderboard
- Multiple items can be selected and sold in inventory
- More info in the menu of Base
- Removed levels energy, now you can farm resources without limits
- Many other features and fixes
informacje ogólne
wersja R.1.7.13 (1129)
Data umieszczenia 2020-06-03 05:28
rozmiar 11.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Prineside na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/19 10:18
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |