Bash Arena - gra bitew drużynowych online 3 na 3
0 (0)

Bash Arena - gra bitew drużynowych online 3 na 3

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bash Arena - 3v3 Online Team Battles Game to kolorowa gra akcji, w której musisz walczyć online w grupach trzech postaci, szukać skrzyń ze złotem i wypełnić ogromną skarbonkę.

Gracz tworzy nową drużynę z dwoma przyjaciółmi, z których każdy zarządza osobną, jasną osobowością, ale trio ma jeden cel - znaleźć skrzynie na arenie, otworzyć je i napełnić monetami niewiarygodnie dużą skarbonkę. Zadanie wydaje się proste, ale drużyna przeciwna będzie mu przeszkadzać, prowokować walki, zachowywać się agresywnie. Dlatego trzeba będzie położyć nacisk na walkę z wrogami. Akcja na stronie trwa około sześciu minut, musisz mieć czas na wdrożenie swojego planu, zanim skończy się czas, aby nie uzupełniać listy przegranych.

Wśród bohaterów jest dzika dziewczyna trzymająca ogromną szynkę ważącą połowę siebie. Szybko biegnie po arenie i uderza kijem otoczenia (trzyma przedmiot drugą ręką). Stary naukowiec mający obsesję na punkcie chemii nieustannie pędzi ze swoją kolbą. Ekstrawagancka pielęgniarka stara się dać każdemu przeciwnikowi zastrzyk, a mag ciągle trzyma karty w rękach.

Użytkownik wybiera postać, czeka, aż pięciu graczy połączy się z grą, rozpoczyna szybkie badanie jasnego miejsca w poszukiwaniu biżuterii. Wrogowie rozpraszają się, czas ucieka, musisz mieć czas na zbieranie monet i neutralizację nieznajomych. Później za monety możesz kupić ulepszenia w zdolnościach bojowych, broni i skórkach, co pozwoli ci urozmaicić wygląd bohatera.

Charakterystyczne cechy gry Bash Arena:

  • walczyć z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym;
  • zespoły trzech postaci;
  • nabycie dodatkowych umiejętności;
  • poszukiwania złota na arenie;
  • odblokuj fajnych bohaterów.

Kolorowa gra akcji z chwytliwym projektem lokalizacji natychmiast przyciąga graczy. Przejrzysty coaching pomaga szybko nauczyć się zasad zarządzania i celów. Bohaterowie o niepowtarzalnych postaciach i niepowtarzalnym stylu zachowania wywołują uśmiech, pozwalają każdemu znaleźć poszukiwacza biżuterii. Fani szybkiej niezależnej walki bez automatyzacji powinni zdecydowanie wypróbować Bash Arena, szczególnie jeśli pociąga Cię praca zespołowa i potrzeba starannej koordynacji manewrów.


Reklama

Bash Arena - gra bitew drużynowych online 3 na 3 dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/20 10:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |