City Fighter vs Street Gang
5 (4)

City Fighter vs Street Gang

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

City Fighter vs Street Gang to fajna gra walki, w której musisz uwolnić ulice od chuliganów, wypróbować różne style walki, walczyć z gangsterami, mafiosi i ich bossami.

Według legendy głównym zajęciem tej postaci jest ograniczenie przestępczości na obszarach miasta, konsekwentne wyzwolenie ulic od bezczelnych gangów. Ten człowiek miał jedną słabość - soki pomarańczowe, ciągle zapychali lodówkę. Gdy soki zniknęły, dochodzenie ujawniło, że pewien gang uliczny ukradł ludziom napoje dla ich szefa. Teraz wściekły bohater chodzi ulicami i bezwzględnie zabija bandytów w walce wręcz.

Gracz wybiera wygląd postaci, przechodzi małą praktykę kontrolowania wojownika, a następnie spacer rozpoczyna się w jednym z dostępnych obszarów. Bohaterowie już stali się mistrzami sportu, każdy w swoim rodzaju sztuk walki, styl zachowania podczas bitwy jest indywidualny, zdecyduj, kto jest bardziej odpowiedni dla ciebie.

W prawym dolnym rogu na ekranie znajdują się przyciski do uderzania / kopania, skakania, blokowania (w celu ochrony przed atakującym). Kombinacje działań pozwalają ci uczestniczyć w walkach, a kompetentna taktyka nawet wygrywa. Kiedy każdy tyran jest niszczony, na asfalcie pojawiają się pomarańcze, dosłownie znokautowane przez fanów soków pomarańczowych. Owoce cytrusowe muszą być szybko zebrane i dopiero po kontynuowaniu ścieżki. Jest to ilość owoców brana pod uwagę przy ukończeniu poziomu. Można je zmienić na ulepszenia, otrzymać dodatkowe wyposażenie, zwiększyć siłę uderzenia, inne parametry.

Charakterystyczne cechy gry City Fighter vs Street Gang:

  • wybór postaci;
  • potrzeba praktyki w umiejętności walki;
  • wykonywanie sztuczek;
  • pomarańcze jako bonusy;
  • sprzątanie ulic bandytów.

Stylistyczny design powoduje lekką nostalgię w długoletnich grach walki, prosty skrypt pozwala w pełni skoncentrować się na celu. Czasami musisz walczyć z kilkoma przeciwnikami jednocześnie, jeśli drugi pojawił się, zanim pierwszy został wyeliminowany. Zabity antagonista znika bez śladu z drogi, pozostawiając jedynie porozrzucane pomarańcze. Wysoka dynamika wydarzeń i niesamowita liczba możliwych ulepszeń sprawiają, że gra długo się wciąga. Zniszcz bandytów i osiągnij pomarańczową sprawiedliwość!


Reklama

Pobierz City Fighter vs Street Gang 2.1.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
PLAY ONLINE NOW WITH THE LATEST UPDATE!
- New online multiplayer mode

- Performance improvements

- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.5 (53)
Data umieszczenia 2021-03-01 12:52
rozmiar 69.25 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/21 12:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |