Opowieść o zabawkach
0 (0)

Opowieść o zabawkach

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Toy Story Drop to fajna gra logiczna, w której musisz przenosić / zbierać przedmioty trzech lub więcej w linii, zarabiać monety, iść ścieżką fabularną poziomów.

Wydanie czwartego filmu animowanego „Toy Stories” poświęcone było zabawnej arkadzie. Na początkowych etapach szeryf Woody jest proszony o przesunięcie przedmiotów w celu zebrania określonej liczby przedmiotów określonego rodzaju. Pożądane elementy i ich liczba są wyświetlane przez cel na kwadratowej planszy, pocięte na komórki. Na planszy wymieszane są niezbędne elementy i inne piękne rzeczy.

Jeśli uda ci się osiągnąć trzy identyczne części w linii pionowej lub poziomej, kombinacja zniknie, co jest oznaczone następującymi figurami. Gdy celowano w obiekty, które zostały zebrane - licznik rośnie, zbliżając się do pożądanego wskaźnika i ukończenia poziomu. Można również zebrać więcej niż trzy, za które przyznawane są dodatkowe bonusy.

Później dodaje się ograniczenie liczby akcji. Konieczne będzie osiągnięcie celu, jakim jest zebranie podanych liczb ze wstępnym obliczeniem dalszych ruchów. Wskaźnik maksymalnego kroku jest tak duży, że ta innowacja nie jest od razu zauważalna, ale z czasem liczba dostępnych manewrów maleje, a na planszy pojawiają się meandry i luki z obiektami, omijając, co może być zbyt kosztowne. Liczne boostery i prezenty, które regularnie sprzątają plac zabaw, upraszczają sytuację.

Charakterystyczne cechy gry Toy Story Drop:

  • rearanżacja przedmiotów dla pięknych kombinacji;
  • fabuła z kreskówki;
  • ograniczenie ruchów;
  • mapa drogowa rozwoju;
  • Wyzwania dla inteligentnego szeryfa.

Wesoły facet w czapce jest niesamowicie szczęśliwy z każdej wygranej. Żywy projekt graficzny i znane z dobrych niuansów z kreskówek tworzą cudowną atmosferę. Lekka fabuła w połączeniu z intuicyjnymi elementami sterującymi pomagają szybko przyzwyczaić się do gry, a zadania ze stałym wzrostem złożoności sprawiają, że aktywnie myślisz. Zbierz szybko potrzebne przedmioty!


Reklama

Pobierz Opowieść o zabawkach 1.20.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
There's a total bummer at Bonnie's house when the internet goes down on Trixie. Play this all-new Scene to find out what Trixie's missing out on!

Combat Carl's vacation is cut short when a Battlesaur crashed into his beach time. Update now to find out what happens in this all new Bonus Adventure!
informacje ogólne
wersja 1.20.0 (737)
Data umieszczenia 2020-06-26 08:57
rozmiar 104.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/22 12:58
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |