Miasto tłumu
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Crowd City to zręcznościowa gra online na Androida, a słowa „online” już nie ma. Oczywiście rozgrywka pozwoli ci grać przeciwko sztucznej inteligencji, ale będzie bardzo nudna, ale walka z prawdziwymi rywalami jest o wiele bardziej interesująca, więc na tym się skupiliśmy.

Przygotowaliśmy grę w znanym nam od dawna studiu VOODOO i okresowo uruchamiamy projekty na dużą skalę, które obejmują tę arkadę. Pojawił się nieco ponad pół roku temu i był przez pewien czas na wczesnym etapie dostępu, ale stosunkowo niedawno udało mu się go wyczołgać, a liczba pobrań przekroczyła 50 milionów, co jest bardzo interesującym wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nawet po długich miesiącach testowania ościeżnic w grze pozostało sporo.


Ponieważ bitwa z komputerem jest jedną z zasobów, porozmawiamy o bitwach z prawdziwymi graczami. Ale zadanie tego niewiele się zmieni, pozostając dość proste - zgromadzić tłum o możliwie największej wielkości. Podobna prosta reguła pojawiła się w świecie gry kilka lat temu dzięki Agar.io, ale wielu nadal ją wykorzystuje. Tak czy inaczej, kto ma większy tłum, ma rację, zarówno w prawdziwym życiu, jak iw tej grze.

Musisz zacząć od białych mężczyzn, którzy oczywiście zajmują neutralną pozycję, na ich koszt możesz utworzyć pierwszą grupę i stale ją uzupełniać, tylko tempo wzrostu będzie niewielkie, a jeśli uda ci się dogonić tłum wroga, który jest mniejszy od twojego, wtedy ty może bardzo urosnąć. W każdym razie przynajmniej niektórzy z pierwszych pięciu liderów otrzymują bonusy, wszyscy pozostali pozostają bez nagrody.


Funkcje gry Crowd City na Androida:

  • Prosta i bardzo przejrzysta rozgrywka, nie będziesz musiał dużo myśleć
  • Gra jest przede wszystkim „online”, ale możesz walczyć z komputerem
  • To, co się dzieje, uzależnia ...

Wady gry:

  • Szybko się nudzi, ale jeśli się dokręci, to tyle
  • Komputer jest bardzo głupi, granie z nim jest okropne
  • W miastach jest dużo błędów, czasem możesz się tam utknąć
  • Reklama i zakupy mają miejsce ...

Podsumowując: gra Crowd City nie wygląda w większości na fajny projekt z ogromną publicznością, ale jeśli mówimy o tłumie ludzi, to te same 50 milionów pobrań to tłum, co jest całkowicie bezużyteczne, aby się z nim kłócić ... Rozumiesz?)


Reklama

Pobierz Miasto tłumu 1.7.17 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.7.17 (17165)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:42
rozmiar 68.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/23 12:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |